Kadran Selamlama

@yusuf ve @fcsrn Değerli hocalarım konu ile alakası yok belki ama iyi ki bu foruma katılmışım, sanki 40 yıllık dost gibi ortam var bu sitede :) teşekkürler bu arada bilgilendirme için başarılarınızın devamını dilerim.
Biz teşekkür ederiz. En büyük pismanliklarimdan biri sadece golfe özel bir alan adı seçmiş olmam. Başka marka model araç sahibi çok değerli insanlar var ama aramızda olmaya cekiniyorlar ;)

49513942e4e4f7e4ec696aa1910cde21.jpg
bende bu halde çıkıyor ve orjinalini böyle burada neyi değiştirmem gerek ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cahillik hocam :) oldu tamamdır teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

MERHABA HOCAM ANKARADAN VAG KODLAMASI YAPAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ. DÜN GOLF 7 ARACIMI ALDIM SİZLERE ÖZENEREK. ŞİMDİ DE KODLAMA YAPARAK BİRAZ NEŞELENDİRMEYE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. NASIL YAPILIR YAPAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUYOR MU. 

Arkadaşlar selamlar

2011 temmuz çıkışlı golfum var. Kadran selamlama yapmaya çalıştım ama eror veriyor. Bu modeller de aktif edilmiyormu edilmiyor mu. bilen var mı nasıl bir yol izlemeliyim. 

Bu konuyla pek alakalı değil ama golf 7 cdı 2014 bmt arabamın blutoot özelliğini nasıl açtırabilirim. Haftaya sivasa gideceğim o taraflarda bana yardımcı olabilecek birilwri varmı. Abi benim arabanın hiç bir özelliği yok. Bu nasıl iş anlamadım. Arabanın sürüşü sağlamlığı harika gel gelelim konfor sıfır. Birde comford bu araç 🤔

Olmayan özellikleri açtırmam konusunda Sivas tarafında yerdımcı olabilecek bir arkadaş varmı

Bu konuyla pek alakalı değil ama golf 7 cdı 2014 bmt arabamın blutoot özelliğini nasıl açtırabilirim. Haftaya sivasa gideceğim o taraflarda bana yardımcı olabilecek birilwri varmı. Abi benim arabanın hiç bir özelliği yok. Bu nasıl iş anlamadım. Arabanın sürüşü sağlamlığı harika gel gelelim konfor sıfır. Birde comford bu araç 🤔
Bluetooth özelliği açılabilecek bir özellikle değil, media ekranınızda Bluetooth donanımı yok olmasini isterseniz multimedyanın değişmesi gerekli

Merhabalar olmayan gizli özellikleri açtırmam konusunda Bursada yardımcı olacak arkadaşlar var mı ? Bir de bu açtırma olayı garantiyi bozar mı ? bilmediğim için soruyorum teşekkürler.

Merhaba 2019 tiguan 1.5tsi act dsg highline 1 haftalık aracımda Byte 1bit 0 kodladığım halde selamlama yapmıyor 3-4 kez tik kaldırıp tekrar kodladım ama maalesef selamlama olmuyor. Kanal17 Adaptasyon danda gauge için kanal kullanılamaz uyarısı veriyor. Ekran yeni nesil AID adaptaayondan başka bir isim adı altındamı acaba seçenek var bilen duyan yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

merhaba,

kadran selamlama vardı aracımda ancak özellik artık çalışmıyor neden olmuş olabilir yaptırdığım diğer vag uygulamalarında sorun yok ancak kadran selamlama kapandı 

Merhaba kendi aracimda (golf 7) acmistim bu ozelligi. Bi arkadasim disarda actirmis tum ozellikleri Jettasi var 2012 . Birtek kadran selamlama acilmamis. Usta 2012 6. Ay oncesi araclarda bu acilmiyor demiş. Bende bi bizim foruma sorayim sen bekle hele dedim  ;)  Bilgisi olan var midir ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt