Kadran Selamlama

Orhan

Üye
İsim
Orhan
VCDS programını açtıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek kodlamayı gerçekleştirebilirsiniz.

1- Select

2- 17-Instrument

3- Coding-07

4- Bayt 1 üzerinde "Bit 0" etkinleştirin. 

Daha sonra bu sayfayı kapatın ve "do it" butonunu tıklayın, işlem tamam.

NOT: Kontağı kapatıp 5 saniye kadar bekleyin. Daha sonra kontağı açtığınızda kadran sizi selamlayacaktır. 

Art arda kontak açıp kapatmalarda her seferinde kadran selamlama çalışmaz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bundan da istiyorum :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@MSE hocam sağolsun bu özelliği açmıştı banada. Çok hoşuma gidiyor. Kendisine bir kez daha teşekkür etmek isterim

Kablom gelsin benimde aracim selam cakacak bana  :('

VCDS programını açtıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek kodlamayı gerçekleştirebilirsiniz.

1- Select

2- 17-Instrument

3- Adaptation - 10( burasının 7-Coding ---- Long Coding olması gerekiyor sanırım) :)  

4- Bayt 1 üzerinde "Bit 0" etkinleştirin. 

Daha sonra bu sayfayı kapatın ve "do it" butonunu tıklayın, işlem tamam.

NOT: Kontağı kapatıp 5 saniye kadar bekleyin. Daha sonra kontağı açtığınızda kadran sizi selamlayacaktır. 

Art arda kontak açıp kapatmalarda her seferinde kadran selamlama çalışmaz. 

Yazılan kod ile videodaki neden farklı bu kablo sürümüylemi alakalı

Sent from my iPhone using Tapatalk

@erkanwrc hocam video audi icin. Yol gostermesi acisindan paylastim. Ama menude yerler ayni yanlis hatirlamiyorsam

Hocam bu kadran selamlama tüm VAG grubu araçlarda oluyor mu?  2013 model Skoda Yeti 1.2 DSG aracımızda deneyeceğiz de :)  

@yusuf ve @fcsrn Değerli hocalarım konu ile alakası yok belki ama iyi ki bu foruma katılmışım, sanki 40 yıllık dost gibi ortam var bu sitede :) teşekkürler bu arada bilgilendirme için başarılarınızın devamını dilerim.

Geri
Üst Alt