Yüksek km golf hakkında yardım

@agacmalzeme İlanı veren arkadaşı bulamadık, forum özel indirimi alırdık belki :D  @Savatage hocam vw motoru aslında düzgün, bakımlı olduktan sonra alınabilir buradan da bunu anlayabiliyoruz. @Kaaan95.ky valla o kmlerde dsg ye cesaret edemem :)  @Serkanasn ben yine bildiğimden şaşmayayım, düşük km standart highline bakayım. Yapacağımı da kendim zamanla yapayım tecrübe olsun o zaman :)  

Hocam benim görüşüm hiç bulaşma bu arabaya ilanına bakmadım ama bu arabanın orası burası epey kurcalanmış yazdıklarınıza göre.Alın bir 7.5 düşük km li manuel bakın rahatınıza.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam benim görüşüm hiç bulaşma bu arabaya ilanına bakmadım ama bu arabanın orası burası epey kurcalanmış yazdıklarınıza göre.Alın bir 7.5 düşük km li manuel bakın rahatınıza.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ortada golf varsa elbet kurcalanacak :)  emin ellerde yapildiysa hiç bir sorun cikarmaz , ayrıca Retrofitler her zaman fabrikasyon olmak zorunda aksi takdirde çalışmaz, 

Size tavsiyem mk7 sattıktan sonra mk7,5 için araştırma yapılmalı

Sattığınız midline veya comfort olsa mk7 Highline alınabilir. Ama Highline mk7 satıp Highline mk7 almak heyecan katsayısını değiştirmez..

Okeyde attığın8z taşın aynısını bi sonraki el yerden çekip biteni ben hiç görmedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage hocam 4-5 ay gibi bir sürede çok uyguna alıp, piyasanın bi tık üstüne sattım. Memnun olduğum için heyecanlık bir durumum yok, yine alıp keyif ile bineceğim :) 2015-2016 bir golf 7 denk gelirse temiz düzgün, hiç tereddüt etmem. Tabi bakınırken 7.5 yakalarsam ona da yok demem :D 

@alicankaradag hocam nereden konturol ettirdiniz bakımları...servis bana bilgi vermedi araç sahibi ile gelinecek ruhsat falan dıe plakayı verdim ama sonuç yok 

@Savatage hocam tüm yorumlarınız mükemmel tebrik ediyorum gerçekten her yorumda tatlı laf sokmalar hiç duymadığım ata sözleri değimler ve daha fazlası karışık çok hoş bir yazı oluyor gerçekten artık yorumlarınızı görsemde heyecanla okusam demeye başladım sonunda nereye nasıl bağlanacak hic belli değil gerçekten helal olsun :) konuyla alakasız ama yazmadan geçemedim...

@Mmt0634 hocam normalde araç sahibi ya da ruhsat elinizde olmadan bilgi almanız pek mümkün değil. Ama vw yetkili serviste formen arkadaşınız olunca işler biraz değişiyor :)  gözüme kestirdiğim araçlardan şase no istiyorum, oradan fabrikasyon opsiyonlarını, hangi tarihlerde kaç km de bakıma ya da onarıma girdiğini neler yapıldığını görebiliyoruz. Eh böylece hem km ile oynanıp oynanmadığı az çok ortaya çıkıyor, hem de neler olup bittiğini görmek daha güvende hissettiriyor. Ben sattığım aracımı arıyorken onlarca golf kontrol ettik, km si ile oynanmış en az 7-8 araca denk geldim. Milletimiz kolay yoldan para kazanmayı ve üçkağıdı pek sevdiği için, yasak olsa da malesef bu yola gidiyoruz. Gönül isterdi ki belçikadaki gibi tüv onayıyla ikinci el araç alınsın satılsın, piyasadaki cambazlar silinsin gitsin lakin bu ülkemizde pek mümkün değil.

@Mmt0634 hocam normalde araç sahibi ya da ruhsat elinizde olmadan bilgi almanız pek mümkün değil. Ama vw yetkili serviste formen arkadaşınız olunca işler biraz değişiyor :)  gözüme kestirdiğim araçlardan şase no istiyorum, oradan fabrikasyon opsiyonlarını, hangi tarihlerde kaç km de bakıma ya da onarıma girdiğini neler yapıldığını görebiliyoruz. Eh böylece hem km ile oynanıp oynanmadığı az çok ortaya çıkıyor, hem de neler olup bittiğini görmek daha güvende hissettiriyor. Ben sattığım aracımı arıyorken onlarca golf kontrol ettik, km si ile oynanmış en az 7-8 araca denk geldim. Milletimiz kolay yoldan para kazanmayı ve üçkağıdı pek sevdiği için, yasak olsa da malesef bu yola gidiyoruz. Gönül isterdi ki belçikadaki gibi tüv onayıyla ikinci el araç alınsın satılsın, piyasadaki cambazlar silinsin gitsin lakin bu ülkemizde pek mümkün değil.
hocam benim aracıda sorgular mısınız ? kaçtır servise gidicem üşeniyorum araba vw de önceki sahibinin üzerine olduğu için sistemden göremiyorum

şu arabanın koltuk resimlerini atabilir misiniz? merak ettim doğrusu kaplama olayını

@mbonat kendi yaptığım birşey değil ki hocam, rica minnet iş. Kendi arabanı da servise gitmeyip sorgulatmak ilginçmiş :D  servisi arayıp plakanı verdiğinde ve şase numaranı verdiğinde, aracın servis geçmişini vs senin plakanla eşleştiriyorlar bu da dipnot olsun.

@ZaGani baktım ilanda değil ama şöyle söyliyim, alcantra kısımlar olduğu gbi duruyor, kalan kumaş kısımlar deri kaplanmış ve bayağı orijinal duruyordu.

@mbonat kendi yaptığım birşey değil ki hocam, rica minnet iş. Kendi arabanı da servise gitmeyip sorgulatmak ilginçmiş :D  servisi arayıp plakanı verdiğinde ve şase numaranı verdiğinde, aracın servis geçmişini vs senin plakanla eşleştiriyorlar bu da dipnot olsun.
Güzelmiş arayayım , bundan önce 1 sene golf 7.5 kullandım onu yeni plakasıyla eşleştirmemiştim bile 😊 hiç servise işim düşmedi , biraz uzak bir noktada hiç gidesim gelmedi .

Geri
Üst Alt