Otopark Smokemotion

Gtd1449 turbosu 1.6tdi dsg ye takan gençten Bi çocuk vardı youtube da noyanla video çekmişti. Geçenlerde Bi videoda söylüyordu baskı Balata bitti diye. Çocuk Bi hevesle taktırmış Allah ne verdiyse kullanıyordu 200hp olmuş düz boruyuda takmış arabası arkadan duman kıyamet gibi atıyor. @mehmetmert arkadaşı bu duman konusunda duyarlı olduğundan tebrik ederim bu dünyayı 50 hp fazla beygir alacam diye kimsenin kirletmeye hakkı yok olduğunu düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sene 2019 da Antenli ericsson 688/ Nokia 5110 tanıtımı ??? Diyebilir DSG severler??

Manuel güzel şey!!!

Güzel video   Arabada   güzel ALLAH Kaza bela göstermesn.

Spor katalizor takacagim daha cevreci olucak

Ya benim mikrofon kopmus cekimde cok sasirdik, arka sokettende cikmis sanirim sanszsizlik diyelim :(  
Az daha meşhur oluyodun birader 😀 şaka bir yana keyifle izledim 46 dk fakat nasıl geçti anlamadım, resmen bilgi bombardımanı çevre duyarlılığından dolayı ayrıca teşekkür ederim, emeğine sağlık kazasız belasız sürüşler dilerim.

Seste sıkıntılar olsada, gayet keyifli muhabbetler izledik. Video gerçekten güzel olmuş. 

Sabah izlemiştim. Çoğu zaman Sinan KOÇ çoğunlukta konuşur, konuk araç sahibi sadece onaylar veya pasif kalır, ancak Smokemotion tüm fikir/düşünce/tecrübelerini güzel dile getirdi. Tebrikler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt