DWA+Korna Sesi Onayı ile Araç Açma/Kilitleme

Heh çok şükür :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sadece kilitleyince korna çalıyor değil mi? 

@MSE  Sadece kapılar kilitlendiğinde korna çalsın Mercedes'teki gibi kısık tonda 1 ya da 2 kez. 

@MSE  Sadece kapılar kilitlendiğinde korna çalsın Mercedes'teki gibi kısık tonda 1 ya da 2 kez. 
Normal kodlamayı yapın. İlaveten aşağıdaki şekilde değişiklik yaparsanız açılışta korna çalmaz. Kilitlerle. İlk basmada çakmaz ikinci defa kilit tuşuna basarsanız korna bir defa çalar.

(4)-Acknowledgement signals -Optical feedback during locking > normal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Normal kodlamayı yapın. İlaveten aşağıdaki şekilde değişiklik yaparsanız açılışta korna çalmaz. Kilitlerle. İlk basmada çakmaz ikinci defa kilit tuşuna basarsanız korna bir defa çalar.

(4)-Acknowledgement signals -Optical feedback during locking > normal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@MSE Teşekkür ederim hocam anahtarsız girişte nasıl oluyor 2 kez mi dokunmak gerekiyor? 

Az önce 16.8 vag com kablo ile ilk kodlamayı yapayım dedim, anlatıldığı gibi sırasıyla işlemleri yaptım ancak araçta korna çalmıyor bunu ilaveten coming leaving home özelliğimde iptal oldu, nasıl düzelteceğiz arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ?

Az önce 16.8 vag com kablo ile ilk kodlamayı yapayım dedim, anlatıldığı gibi sırasıyla işlemleri yaptım ancak araçta korna çalmıyor bunu ilaveten coming leaving home özelliğimde iptal oldu, nasıl düzelteceğiz arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ?
Hocam menüden ayarı aktif ettiniz mi.

@yusuf hocam etmiştim ama çalışmamıştı kodlamarı baştan aldım ve düzeldi. teşekkürler.

Merhaba, araniza yeni katildim. Bu gizli ozellikleri de ilk defa simdi gordum ve cok hosuma gitti. İstanbul Beylikduzu'de oturuyorum. Bu ozellikleri aktif edebilecek bir arkadasimiz ya da yaptirabilecegim bir yer var midir?

Merhaba, araniza yeni katildim. Bu gizli ozellikleri de ilk defa simdi gordum ve cok hosuma gitti. İstanbul Beylikduzu'de oturuyorum. Bu ozellikleri aktif edebilecek bir arkadasimiz ya da yaptirabilecegim bir yer var midir?
Güngören e yolunuz düşerse yardımcı olurum hocam.

Gizli özelliklerle aktif olan kumandayla aracı klitlerken çıkan korna sesi, avm'lerinin otoparkında çok işe yarıyor,dat dat burdayım diye sesleniyor golf7?

Arkadaşlar şimdi bu korna sesini kısamıyormuyuz ? okudum iletileri ama kurz ile normal arasında fark yok denilmiş ? farklı bir yol varmıdır ?

Geri
Üst Alt