DWA+Korna Sesi Onayı ile Araç Açma/Kilitleme

Denemedim onu malesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam ben dediğiniz gibi normale aldım ama eskisine nazaran otopark inledi desem [emoji23] @Gökhan Bilgin

iPhone using Tapatalk

Hocam ben dediğiniz gibi normale aldım ama eskisine nazaran otopark inledi desem [emoji23] @Gökhan Bilgin iPhone using Tapatalk
Hahaha :D ikisinide kaydedip deneyin ikisinden birinde kısık çalacaktır :)

Hocam ben dediğiniz gibi normale aldım ama eskisine nazaran otopark inledi desem
emoji23.png
@Gökhan Bilgin

iPhone using Tapatalk
Hocam siz benden erken davranmışsınız :D  O zaman sizden gelecek habere göre hangisinde kısık çalıyorsa ona alayım bende :D  

Hocam siz benden erken davranmışsınız :D  O zaman sizden gelecek habere göre hangisinde kısık çalıyorsa ona alayım bende :D  
Eren Hocam haber beklemeye gerek yok, mevcut halim kurz olarak ayarlı idi, normale alıp bıraktım, dilerim arabaya gittiğimde etrafta kimse olmaz, laf yemeyeyim :)  Ama bugün çekebilirsem normal ayarda ne kadar sessiz  s=s19 olduğunu paylaşırım.

Bu arada imzanız şahane olmuş  :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eren Hocam haber beklemeye gerek yok, mevcut halim kurz olarak ayarlı idi, normale alıp bıraktım, dilerim arabaya gittiğimde etrafta kimse olmaz, laf yemeyeyim :)  Ama bugün çekebilirsem normal ayarda ne kadar sessiz  s=s19 olduğunu paylaşırım.

o zaman bizde öyle yaparız.normali mi sessiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca

Hocam ayarı kurz yapmak nispeten biraz daha kısık olduğundan normal ayarı tavsiye etmiyorum. Ben de ilk fırsatta ayarı yeniden kurz a alacağım.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yani aracı kilitleyip açarken korna sesini mevcut halinden kısık yapamıyoruz, doğru mu anladım Hocam

Teşekkürler :)  

@fcsrn Eren Hocam, mevcut halinden kısık yapamıyoruz doğru tespit ancak kurz ayarında bırakırsak nispeten daha kısa çaldığı için daha uygun olacaktır. [emoji4]

Sent from my iPad using Tapatalk

@fcsrn Eren kodlamayı yapıp video atabilir misin. Merak ettim ya :)

Kornanın çok çalmasından şikayetçi olanlar einfachhorn kısmını değiştirmesinler normal'de bıraktığınızda kısık tonda çalar :)

Değerli Hocam;

Bu durum kapalı parkı olanların yüksek korna sesi sıkıntısını bertaraf eder.

Müthiş bir çözüm olur eğer uygulanabiliyorsa.

Ben çok araçta denedim kimisinde normalde kimisinde kurzda kısık çalıyor net bişey söyleyemiyorum o yüzden ama böyle birşey var garanti veriyorum :)

Ben sürekli kurz ayarında kullandım ama @Gökhan Bilgin hocamızın önerisini de dikkate alarak ayarı normale almıştım. Gökhan hocam bazı araçlarda farklılık gösterebilir elbette ama bende ne yazıyorsa oymuş. Öneriniz için teşekkürler [emoji4]Videoları aşağıda bilginize sundum.

Normal

https://vimeo.com/153622497

Kısık (kurz)

https://vimeo.com/153622621

@Orhan Hoca @silvershadow@MSE

Geri
Üst Alt