DWA+Korna Sesi Onayı ile Araç Açma/Kilitleme

selam. a. ben ben bu kodlamaları golf için yaptım, açılırken ses istemiyorum ama kapanırken bir kere çalıyordu. şimdi tiguanda bu olayı yapamadım. arkadaşlar bununla ilgili kodlamayı da vermiş ama 17. versiyon kablo farklı olduğu için sıraları aynı değil. buna ramen aratarak buluyorum kapatıyorum ama malesef hem açarken hemde kapatırken ötüyor.

selam. a. ben ben bu kodlamaları golf için yaptım, açılırken ses istemiyorum ama kapanırken bir kere çalıyordu. şimdi tiguanda bu olayı yapamadım. arkadaşlar bununla ilgili kodlamayı da vermiş ama 17. versiyon kablo farklı olduğu için sıraları aynı değil. buna ramen aratarak buluyorum kapatıyorum ama malesef hem açarken hemde kapatırken ötüyor.
Kodların birinde entregen gibi birşey yazıyor hocam. Onu not active yapın.

Bende korna sesi normal olduğunda ses çok fazla idi. Tekrar kurz yaptım.

Selamlar arkadaşlar
2012 Golf6 tdi var bende, 17.1.3 yazılım ve hex can kablo var.
Bir kadran selamlamayı bir de kilitlemede korna sesini aktif edemedim.
Yabancı forumlarda cluster farkından dolayı kadran olmuyor yazılı. Hem staging hem de indicator celebration seçeneklerinde channel not available hatası veriyor. H cluster olmazsa olmazmış ve bazıları benzinlilerde olabilir sadece yazmış. Doğru mudur?
Ayrıca kilirlemede korna sesi konusunda golf6 tdi'da uygulayan oldu mu acaba?
Bir de security access code'umuz nedir golf6 tdi için?
Teşekkürler

Ben denedım bu kodlamayı calişmadı korna 2014 arac golf

Ben denedım bu kodlamayı calişmadı korna 2014 arac golf
Kodlamayı doğru yapıp, media ekranından açma kapama menüsü-sesli onay ı etkinleştirirseniz çalışacaktır hocam. Aracım 2014 benimde sorunsuz çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Yalcın3838

Media ünitesinden car menüsünü > açma kapatma > sesli onay kutusunda tik olmalı.

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] kodlamayı yaptım kodlama bıttıkten sonra bir işlem yapılıyor mu 
Media ekraninda CAR tuşuna basin sonra sag altta ayarlar , acma kapama menüsünden sesli onayı işaretleyin hocam

Şu alarm olunca değişen sesi alarmsız araçlarda da yapabilsek keşke.  Bazen bu özellik çok işe yarasa da çoğu zaman rahatsız edici oluyor çevre için. 

Şu alarm olunca değişen sesi alarmsız araçlarda da yapabilsek keşke.  Bazen bu özellik çok işe yarasa da çoğu zaman rahatsız edici oluyor çevre için. 
Buzzer takmadığınız sürece mümkün değil malesef. 

Alternatif olarak açarken ki ötmeyi iptal edip sadece kilitlerken olanı kullanabilirsiniz. 

arkadaslar ıkı defa kapatmaya basınca falan sadece korna calması olayını nasıl halledıyoruz ? bende o olmadı

Geri
Üst Alt