Tampon Hasarı

berreday

Üye
İsim
Şerif
Merhabalar cuma günü eşim küçük bir kaza geçirdi yaya geçidinde durduğu sırada arkadan bir araç gelip çarpmış maalesef.

Acaba onarım kurtarır mı yoksa illa değişmesi mi gerekir?

Hasar yetkili serviste mi sanayi de mi yaptırsam ?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

20190809_172425.jpg

geçmiş olsun hocam, plastik aksam için servise gitmeye gerek yok bence. dışarıda yaptırılabilir.

Geçmiş olsun. Yetkili servis parçayı direk değiştirir. Dışarıda yaptırırsanız tamir edilebilir. Tercih size kalmış. Hasar çok büyük değil. Dışarıda yaptıracaksanız düzgün bir usta bulmalısınız sadece.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gecmis olsun, benim fikrim ya cikma tampon bulucaksiniz uygun fiyata veya serviste degisecek, bu tampon tamir olmaz, degismesi lazim

geçmiş olsun.. serviste değiştirin hocam.. resimleri saklayın.. satarken gösterirsiniz olur biter..

Hasar ilginç ?

Lokalize bölgesel ?

Sanki bir taşıt değilde ? Sınırın Suriye tarafından yanlışlıkla atılan bir roketle isabet almış gibi?

Tampon tamiri için hasar kritik sınırda 

Kayısı büyüklüğünde delik çatlaklar için 80-100 lira civarı tamir ücreti oluyor(boya hariç) 

Bu hasar için 200-225 civarı yama tamir ısı işlemi ücreti muhtemel... Tampon komple boyanacaksa 300 de o tutar!

550 civarda işlem hallolabilir.

Serviste hasar kaydınız ne hikmetse? 6000 lira çıkacak? (Tampon değişimi)

Ben sanayi tercih ederdim...ama eninde sonunda yetkili servise yaptırırsınız bence

Çünkü bu konularda fikir danışan insanların %97,7 si forumu değil sağlam yolu seçiyor

Yani 100 kişi sanayide yaptırın desede kullanıcı yetkiliye gider eninde sonunda

Merhabalar cuma günü eşim küçük bir kaza geçirdi yaya geçidinde durduğu sırada arkadan bir araç gelip çarpmış maalesef.

Acaba onarım kurtarır mı yoksa illa değişmesi mi gerekir?

Hasar yetkili serviste mi sanayi de mi yaptırsam ?

Cevaplar için teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyayı görüntüle 23075
Değiştirmeye gerek bile yok hocam tampon çıkacak bakalitleri yenilenecek . Tamir edilcek yer tamir edilecek sonra boyancak . Sanayide aracım yatmasın dersenizde bi tane çıkma tampon alın derim zaten arkadan vurun %100 suçlu parayı tutanaksız elden alırsınız dışarda yaptırsınız .

sadece tampon hasarı olduğu için çıkma parça en iyi seçenek olur bence.

@berreday öncelikle geçmiş olsun. Tamponun değişmesi isabet olacaktır. 

Eğerki işçiliği bilinen iyi bir ustanız varsa orada değiştirin. Bilmiyorsanız yetkili tercih edilebilir. Fotoğrafları mutlaka saklayın. Tramerde tampon değişimi olarak görüneceği için satarken fazla bir değer kaybı olacağını sanmam. İçiniz rahat olsun.

Hasar ilginç ?

Lokalize bölgesel ?

Sanki bir taşıt değilde ? Sınırın Suriye tarafından yanlışlıkla atılan bir roketle isabet almış gibi?

Tampon tamiri için hasar kritik sınırda 

Kayısı büyüklüğünde delik çatlaklar için 80-100 lira civarı tamir ücreti oluyor(boya hariç) 

Bu hasar için 200-225 civarı yama tamir ısı işlemi ücreti muhtemel... Tampon komple boyanacaksa 300 de o tutar!

550 civarda işlem hallolabilir.

Serviste hasar kaydınız ne hikmetse? 6000 lira çıkacak? (Tampon değişimi)

Ben sanayi tercih ederdim...ama eninde sonunda yetkili servise yaptırırsınız bence

Çünkü bu konularda fikir danışan insanların %97,7 si forumu değil sağlam yolu seçiyor

Yani 100 kişi sanayide yaptırın desede kullanıcı yetkiliye gider eninde sonunda
Bu araca 3 bin civarı hasar çıkar 6 bin çok demişsiniz😀 Bir yıl kadar oldu 2 bine ön tamponu serviste değiştirdim.

Geri
Üst Alt