BAYRAM:))

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
Öncelikle en içten duygularımla kurban bayraminiz mübarek olsun hayırlara vesile olmasını dilerim... 

Bu denli mükemmel bir form kuran yöneticilerimize ve bu golf tutkusu na golflerimiz gibi asil olan saygılı ve seviyeli olan arkadaşlarıma teşekkür ederim değerli insanlar iyiki varsınız....

Konuyu açmakta ki amacım aslında KURBAN bayramı yani ister istemez gözümden bile  sakinmış oldugum beyaz güvercinim citti anlamda kirlendi bagajda dikkatsizlikten ötürü kan lekem bile var temizlik için iç dış önerilerinizi bekliyorum  fakat ulaşabileceğim bir kaynak da olabilirse güvenilir benim durumumda olan arkadaşlarımda faydalanabilir bez işini çözdük gibi:) bakalım fakat detaylı temizlik ürünlerinden kendime kaliteli bir set düzenlemek istiyorum ki eminim işin ehli hocalırim burada var...

Daha önce onlarca konu açılmıştır eminim fakat ben siteyi çok sevmeme rağmen önceki konuları görmeyi öğrenemedim telefondan bağlanıyorum sanirin detaylı kullanamıyorum bu vesile ile bayramlaşma imkanımiz da olduğunu düşünüyorum herşey gönlünüzce olsun golflerimizin lastiğine taş değmesin:) bugün koy yolunda baya bi değdi yanak yarilacak  die korktum bakalım yarına balon falan olmaz umarım :) 18 jantla mecbiri kötü yola girdim benim gibi 4 yillik evli fakat golfune bindigi zaman yuzugunu cikaran vites ve direksiyon cizilmesin die :) bu denli hassas bir inasan icin hayli agir bir imtahan oldu ama hayırlısi artık saygılarımla....

Sizlerinde bayramı mübarek olsun golf bir tutkudur ve sizde bu tutkuyu tam anlamıyla yaşayanlardansınız kanımca temizlik ürünlerine gelince benden epeyce iyi üstadlarımız bu konuda yardımcı olacaklardır

@Zaytung Allah razı olsun hocam bi sizinle bayramlasabildik teşekkür ederim saygılarimla herşey gönlünce olsun nice bayramalarda golf tutkusunda buluşmak üzere :)...

Geri
Üst Alt