AÇILIŞ LOGOSU DEĞİŞTİRME

Dur deneyim ozaman abi :D biliyorsun bizim ekran Allahın belası bi ekran :D  

Az önce bi giriştim bir kaç logo değiştirdikten  sonra Tekrar R-Line logosuna dönmek istedim fakat bayağı uğraştırdı =) Allahtan konuyu açan arkadaş alta birde video bırakmış ordaki Bit değerine bakarak R-Line logosunu geri getirdim.

GTE
Amarok (Kodunu unuttum)
R
GTD
falan yaptım. 
Ayrıca interface olarak geçen bilgi eğlence menüsünüde Kadrandaki gibi Karbon olarak değiştirdim gayet uyumlu oldu. Bir süre böyle kullanırım. Paylaşımlar için Teşekkürler

20191226_190925.jpg

20191226_190808.jpg

20191226_190423.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben twindrive logosyla kullanıyorum family gibi değişik logolarda vardı bi ara konuya eklerim

Arkadaşlar aracı R-Line olan varsa ve mümkünse teyp ekranındaki interface orijinal byte değerini yazabilir mi?  Karbon olarak değiştirmiştim fakat geri eski haline alamıyorum çünkü listede çıkmıyor. 

Şuanki hali resimdeki gibi, önceki orijinal hali yatay değilde menülerin hepsi bir aradaydı. 

Bit 17 deki byte  değerini söyleseniz yeter. Orijinalini fotoğrafını çekmediğim için şuan bulamıyorum. 

20191226_190925.jpg

Uzun aramalarım sonucunda bit deki kodu bulamamış olsamda, kabloyu ilk alıp araca bağlandığımda aldığım yedek sayesinde ekranı eski haline getirdim. Başı sıkışan olursa faydalanması açısından paylaşıyorum

1.Resim orijinal ekranımdı sonunda yaptım

2. Resim 17.byte daki kodu

Byte:17

Binary:00000101

Üst resimdeki tema

20191228_000912.jpg

20191228_000906.jpg

Açılış logosunu GTD yapmak istiyorum varmı forumda anlayan,yapmak isteyen,yardımcı olmak isteyen birisi :))

@Berkan byte 18 deki bit değerlerinin tümünü denediniz ve gtd logosu çıkmadıysa 2.yöntem olan değerleri el ile gireceksiniz. 00 dan 10 a kadar long coding helper kısmındaki byte 18 e karşılık gelen yerdeki rakamı değiştirip tek tek deneyin birinde gelir. Her denemede teybi resetleyin

Ben hangileri var acaba diye elle tek tek denemiştim :)  bi yerden sonra yok zaten ama farkli logo vardı baya. Hatta arkadas bi türlü kirmizi temali yapamamışti teybi, denerken GTI yapinca temaninda kirmiziya döndüğünü farketmistim 😁

Açılış logo kodları bu şekilde

/monthly_2020_06/20200628_124445.thumb.jpg.2dab9b28d854cdc8d4b9e379f0cef2c5.jpg
17 ekran menü degisim nedir neyi degistiriyor ustadim

Bana sadece kırmızı çizgili tema lazimda

Hocam teyp ekranındaki dizilim temasını değiştiriyor. Hepsi tek ekranda veya kaydırmalı. Logo'nun haricinde. Kırmızı çizgili tema için GTI yapmanız lazım.

Hocam kırmızı çizgili derken, Siz sadece kadrandaki çubuğun mu kırmızı olmasını istiyorsunuz 

Su olay ustadim

Bendeki sari olan alttaki kırmızı olayi yapmak istiyorum

Hocam, ambians kodlaması ile mümkün aslında, Sizin araçta olmuyor mu renk kodlaması? Bende aynı şekilde renk kodlaması yaptım. 10 renk ekledim fakat sadece kırmızıyı kullanıyorum. 

Açılış logosunuda GTI yapınca tam uyumlu oluyor. Görünüş anlamında. 

Geri
Üst Alt