AÇILIŞ LOGOSU DEĞİŞTİRME

arkadaşlar merhaba 2 hafta önce ender elektronikte gizli özellikleri açtırdım BlueMotion logosu çıkmaya başladı fakat araç her zaman kontağı açtığımda welcome to volkswagen logosunu ve BlueMotion logosunun çıkarmıyor daha öncede bu şekildemiydi hatırlamıyorum biraz takıntı oldu bende konu, bilgi sahibi olan dostlar yardımcı olabilir mi
Kodlama yaptıktan sonra bende de her zaman çıkmamaya başlamıştı. 2. Nesil 5" ekranı takınca Welcome to VW yazısı gelmeye başladı her açılışta tekrar.

Bende Central Elekt bölümünde STG 05 Infotainment yok. Aracım 2014 comfort. Sorun nerede acaba arkadaşlar...

Bende Central Elekt bölümünde STG 05 Infotainment yok. Aracım 2014 comfort. Sorun nerede acaba arkadaşlar...
Çünkü o central elektronikte değil hocam. Selecte tıkladıktan sonra gelen ekranda. Orada aracınızda mevcut tüm elektrik birimleri görebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eski haline getiremiyorum. Ne işaretleme yapsam error veriyor.

Kabul etmiyor Eren. Error 31: out of range gibi bir hata uyarısı veriyor.
Kodlama yaparken bazen böyle olabılıyor hocam. Tekrar deneyin. hatta her işlemi en baştan almakta fayda var. 

Kodlama yaparken bazen böyle olabılıyor hocam. Tekrar deneyin. hatta her işlemi en baştan almakta fayda var. 
Yarın sabah erken yola çıkacağım Ender hocam. Pc yi götürmeyecegim. 1 ay sonra döneceğim. Dönünce tekrar deneyip sonucu bildiririm. Teşekkürler.

Yarın sabah erken yola çıkacağım Ender hocam. Pc yi götürmeyecegim. 1 ay sonra döneceğim. Dönünce tekrar deneyip sonucu bildiririm. Teşekkürler.
Hayırlı yolculuklar Hocam . Sağ salim gidin gelin inşallah, her şey gönlünüzce olsun vesselam  :'(

Bende byte 18 e girdiğimde aşşağıda hiç kutucuk çıkmadı neden olabilir. yoksa desteklemiyor mu ? 2014 comfort.

Geri
Üst Alt