Lane Assisti Açmak

@Orhan Hoca hocam merhaba aranıza yeni katıldım aracımda dinamik ligth assist acc front assist var fakat br türlü lane assist acılmıyor.A5 kodlamada girerken uzun kodlamada Lane Departure HCA gözükmüyor.yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam resim yollayın ekranlardan. Sadece hca yazar belki. 

@Orhan Hoca hocam merhaba aranıza yeni katıldım aracımda dinamik ligth assist acc front assist var fakat br türlü lane assist acılmıyor.A5 kodlamada girerken uzun kodlamada Lane Departure HCA gözükmüyor.yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam HCA oradan byte olarak dogru yerde iseniz secim olarak cikiyor onunuze. Uzun bir cumlesi var. Icinde Lane Departure HCA geçen.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam 1. mesajdaki uyarımızı aynen yazıyorum bunu böyle yaptnız mı?

Golf 7 si olup aracında DLA bulunmak şartıyla ACC ve Front Assist olanlara tiyo olsun. lane assist açılması engel teşkil etmiyor.

yanlız kodları sırasıyla girerken lane assistte 3. sıradaki bu bölümde;

Select STG A5 (front / front view camera)

STG Long Coding -> Function 07

Bye 0

Activate installed Bit 0 Lane Departure HCA

Byt 0 ve Bit 0 da problem yaşattı. Alman sitelerinden uzun araştırma ile bulduk çözümü. önce long coding ekranının en üstünde Lcode2 diye kısım var oradan coded bölümünü açıp aktif hale getirip exit yapıp sonra long coded içindeki byt 0 ve bit 0 a tıklıyoruz. ACC li araçta böyle sanırsam. bende ACC olmadığından kodları sırasıyle girebilmiştim herhangi bir engelleme ile karşılaşmamıştım.

select A5 kodlama girip uzun kodlamada bu uyarı cıkıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
yusuf hocaya msj gönderdlm cvp bekliyorum.tsk ederim hocam.

Hocam mesaj gelmedi bana :) istanbulda yardımcı olurum. Daha bugün yeni açtım lane ve sign ;)
beraber yapın garanti. aracın model yılı üretim tarihi ile de alakalı olmaz sanırım

5F te yanlışlıkla yaptığımız bir channeldaki active etme geri park kamerasını ve park sensörlerinin multimedya ekranına gelmesini engelliyormuş. Sonunda sorunsuz tüm özellikler çalışıyor. Yardımlar için teşekkürler arkadaşlar@mse@ansolak

Sent from my iPhone using Tapatalk

5F te yanlışlıkla yaptığımız bir channeldaki active etme geri park kamerasını ve park sensörlerinin multimedya ekranına gelmesini engelliyormuş. Sonunda sorunsuz tüm özellikler çalışıyor. Yardımlar için teşekkürler arkadaşlar@mse@ansolak

hocam servissiz mi hallettin?

Evet Murat hocam [emoji3][emoji3]

Geri
Üst Alt