app connect

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
merhabalar hepinize tekrardan bir sorum olacaktı app connect çok gereklimidir nedir highline donanımındaki bir araca standart olarak navigasyon gelirmi şimdiden teşekkür ederim 

merhaba,

navigasyon standart olarak gelmez, opsiyondur.

kastettiğiniz appconnect ise artık doğuş highlinelarda appconnect açık olarak getiriyor son zamanlarda.

eğer aracınızda açık değil ve değer mi diye soruyoranız bence değer, o kadar paralık araca biniyoruz 1400tl verip özelliği açtırmayıp yararlanmamak.. bilemedim.

ben aktif olarak kullanıyorum google maps ve müzik uygulamalarını, gayet memnunum.

@sajmora98 bak hocam sonradan açtıracaksan emr garage interface satıyor ondan al 2000 TL mis gibi içinde herşey var. 

App connect ile android te google mapstan başka Bi b.k yok. Interface ile video izleme ekran yansıtma navigasyon İnternet VS vs bissürü şey var daha avantajlı. 

@sajmora98 bak hocam sonradan açtıracaksan emr garage interface satıyor ondan al 2000 TL mis gibi içinde herşey var. 

App connect ile android te google mapstan başka Bi b.k yok. Interface ile video izleme ekran yansıtma navigasyon İnternet VS vs bissürü şey var daha avantajlı. 
Hocam Emr Garage in taktığı interface ne marka bilginiz var mı ? 

@mo_coco forumda telefonları var arayıp bilgi alabilirsiniz. Ben appconnect açtırdım 1100 TL ye sonradan bu interface i görünce pişman oldum. 

Geri
Üst Alt