F1 KULAKÇIK

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
merhabalar hepinize golf tutkunları olarak size bir sorum olacaktı ben golf aracı almayı planlıyorum highline 1.6 DSG acaba direksiyon simidinde f1 kulakçık standartmıdır yoksa opsiyonel olarak ekliyor muyuz şimdiden teşekkürler.

Confortline ve Highline olan DSG tüm araçlarda standart sadece Midline Plus DSG'li araçlarda yok

merhabalar hepinize golf tutkunları olarak size bir sorum olacaktı ben golf aracı almayı planlıyorum highline 1.6 DSG acaba direksiyon simidinde f1 kulakçık standartmıdır yoksa opsiyonel olarak ekliyor muyuz şimdiden teşekkürler.
Standarttır, ekstra bir bildirimde bulunmanıza gerek yok hocam.

Sıfır alacaksanız yine de bi sorup teyit etmelisiniz belli olmaz sağları solları malum  satış karlarını iyice indirdiler zaten parçadan kazanmaya çalışıyolar :)

@sajmora98 Hocam DSG lerde "yanılmıyorsam" standart olması gerekiyor. 
arkadasim hayirli olsun diyelim oncelikle  sordugun konu f1 kulakcigi standart midline haric lakin eger sordugu  kulakcik sonradan takilan yapistirmali olanlardansa elbette yok sadece direksiyon ardindaki kulakciklar var ama onlarda sofor tarafinda oturup baktiginda cok belirgin degil elini attiginda ulasabikicegin kadar minik bir tus takimi diyebiliriz ama tabiki uzerine oiyasada satilan takildiginda oldukca belli edicek bir boyuta ulasan kulakciklar mevcut  ama sadece tus takimi olan comfortline higline gibi donanimdaki araca yapistiriliyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
öncesi ve sonrasi olarak dusunebilirsin bu resimdekileri

5CC0CD84-8400-4D49-BAB4-D29CAA107E2E.jpeg

29A151B9-96E9-492A-B798-7D7BBB38CB06.jpeg

Geri
Üst Alt