Golf 7 için marşpiyel tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Golf 7 için marşpiyel taktırmayı düşünüyorum. Orjinal mi taktırmalıyım yan sanayi plastik mi?

@yusufacs Ben  orjinal taktıracağım yüksek ihtimalle aynı kararsızlık bende de var yaptıran arkadaşların yorumları belirleyici olacaktır bu konuda karar vermek için. 

Apo ustada orjinal vardı en son. Arayıp fiyat alabilirsiniz.

Plastik vurulunca hemen kırılmaz hocam fiber öyledir, plastik sağlamdır. Bence boyasız alıp herhangi bir boyacıda yaklaşık 150 liraya boyatabilirsiniz. Tabi ürünü önce deneyerek alın ki uyumsuzluk sorunu çıkmasın.

Sonuç ne oldu, Konuyu hortlatayım :sofor:

Taktırdım hocam cok oldu :)  

https://urun.n11.com/spor-tampon/golf7-r-plastik-marspiel-boyali-tam-uyum-P393767763 

Bu ürünü alabilirsiniz arkadaşlar 300 tl boyalı aldım sorunsuzca taktırdım orjinalle birebir gibi duruyor beğendim dahada uyguna bulmanız cok zor piyasada fiber satanlarda var onlardan uzak durun alacaksanız kesinlikle plastik alın ayrıca taiwan mallarıda var 600-650 tl ama hiç bi fark yok alın bu 300 tl pişman olmazsınız araça güzel uyum sağlıyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Taktırdım hocam cok oldu :)  

https://urun.n11.com/spor-tampon/golf7-r-plastik-marspiel-boyali-tam-uyum-P393767763 

Bu ürünü alabilirsiniz arkadaşlar 300 tl boyalı aldım sorunsuzca taktırdım orjinalle birebir gibi duruyor beğendim dahada uyguna bulmanız cok zor piyasada fiber satanlarda var onlardan uzak durun alacaksanız kesinlikle plastik alın ayrıca taiwan mallarıda var 600-650 tl ama hiç bi fark yok alın bu 300 tl pişman olmazsınız araça güzel uyum sağlıyor 
Takım fiyatı doğru mudur ? 300₺ 

silikon yok orjinal ve çin malında... vida sadece...

alacağın ürün bunun aynısı olmalı vida yapılacak yerler resimde görüldüğü gibi hazır bu şekilde olmayanı alma...

43A326CC-1BF6-4197-8C19-AA546CCE0B5F.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt