Yeni golfçu olma yolundayım

Djebel3647

Yeni Üye
İsim
Emir
Merhabalar üstatlar başlıktan da anlayabileceğiniz gibi golf yada polo ama daha çok golf var içim de ne hikmetse Bulgaristan da yaşamaya başladım fazla da bir bütcem yok her gün 100 km yapacağım bir araca bakıyorum bir çok kişi motoru 1.9 tdi olsun da ne olursa olsun diyorlar ben fazla kaçmasa da az yaksın ayağımı yerden kesmesi derdindeyim golf 3 4 5 veya polo dizel gaz benzin önerileriniz ile bana yol gösterebilirseniz çok iyi olur iyi günler. Kazasız sürüşler. 

Merhabalar üstatlar başlıktan da anlayabileceğiniz gibi golf yada polo ama daha çok golf var içim de ne hikmetse Bulgaristan da yaşamaya başladım fazla da bir bütcem yok her gün 100 km yapacağım bir araca bakıyorum bir çok kişi motoru 1.9 tdi olsun da ne olursa olsun diyorlar ben fazla kaçmasa da az yaksın ayağımı yerden kesmesi derdindeyim golf 3 4 5 veya polo dizel gaz benzin önerileriniz ile bana yol gösterebilirseniz çok iyi olur iyi günler. Kazasız sürüşler. 
BMW 116d alın

@Culture33 bakacağım hocam da parçasını bulmak olsun tamiri olsun rahat mıdır ?? 

@Culture33 bakacağım hocam da parçasını bulmak olsun tamiri olsun rahat mıdır ?? 
Rahattır hocam, en azından sağdan soldan ses gelmeyecektir. parçası da Bulgaristan olduğu için bilemeyeceğim ama duyumlarım parçaların orada daha ucuz olduğudur.

Polo 1.2 bluemotion dizel dır mükemmel dır hız sabitleme gibi birçok artıları vardır 2.5 4.5 litre arası yakar kullanıma bağlı masrafsiz 3 silinir 170 bin km bindim 1 kere.turbo hortumu yırtıldı değiştirdim başkada hiç sorun cikarmamisti golf aldım 30 bin km de yapmadığım iş kalmadi bence gurbet ellerde golf ten uzak durun iyi araba hoş araba ama nazlı araba günlük 100 km dayanmaz her gün değişik sorunlarla karşılaşırsınız hele bide usta sıkıntısı bulmak zor 116d olabilir oda çok az yakıyor Toyota honda olabilir ama golf olmaz bence polo da alman üretimi polo dizel bulursaniz sorun yaşamazsınız die naçizane fikrimi sunayim saygılar 

@Mmt0634  üstat kaç model bu dediğiniz araç ona göre bir bakayım?? Ben Bulgaristanda  kırcalinin cebel kasabasında yaşıyorum burada herkes golf kullanıyor ve çoğunlukta standart golf 1.9tdi her yerde gider deyip kestirip atıyorlar ama dediğiniz gibi birde pololara bakacağım umarım sizin dediğiniz de cebime yakışır :)

@Djebel3647 hocam 2011-2015 üretim bem çok memnundum sattığım a golf aldığıma çok pişman oldum fakat Türkiye sarlarinda sizin yaşamış olduğunuz yer hakkında en ufak bilgim yok açıkçası belki ustası çok iyidir parça sıkıntısı yoktur yollar güzeldir o yüzden açıkçası benim vermiş olduğum ornek ve tavsiyeler size uygun olmayabilir saygılar herşey gönlünce olsun 

Geri
Üst Alt