Aliexpress direksiyon kiliflari

eyupgolf

Üye
İsim
eyup
Arkadaşlar sitede bir çok model var tamamı alcantara dusunuyorum bu yeni mercedeslerdeki gibi kalitesi nasil uzun sure kullanimda ne derece yipranir acaba modeller bunlar

Screenshot_20190804-100936_AliExpress.jpg

Screenshot_20190804-102138_AliExpress.jpg

Screenshot_20190804-100918_AliExpress.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
ikinci resimdeki çok şık duruyor

hem mat hemde süet gibi

hissiyatı da güzel olmalı

bende düşünüyorum aslında

simidin gitgide parlaması çok sinir bozucu 

@doganersin 2. resil full alcantara bende onu dusunuyorum vitese de biseyler yapabilir miyim acaba manuel gti falan var aliecpress te

Bende deri-delikli deri olanı var. Dikimi meşakkatli ama çok memnunun, özellikle direksiyon kalınlığı da biraz ideal ölçüye kavuşuyor gibi oluyor. Tavsiye ederim, evin ikinci aracına da ısmarladım ona da dikeceğim.

Konuyu takipteyim, tamamı alacantra olanı alma niyetindeydim ben de, uzun sureli kullanan arkadaşların tecrübeleri yol gösterici olabilir bize

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8120dfee0a88f4cec3545b5e32457d7f.jpg

Bende aldım. Tavsiye ederim kaliteli bir hissiyatı var satıcı da çok ilgili mavi çizgiyi ve iplik rengini istediğin gibi sipariş edebiliyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende aldım inşallah Çarşamba elimde olur detaylı resim video atarım 

Geçen gün bir usta paylaştılar bu fiyatlara kendi yapıyor dikişi vs işçiliğide çok iyiydi istanbuldaysanız uğraşmak yerine kargo beklemek yerine gidebilirsiniz şehir dışı isede direksiyonu gönderebilirsiniz yanış anlaşılmayayım tanımam etmem ama iyi bir usta bilgilerini buraya bırakmamın bir mahsuru olacağını düşünmüyorum https://instagram.com/udcustomworks?igshid=17615uzrjl12y

Geçen gün bir usta paylaştılar bu fiyatlara kendi yapıyor dikişi vs işçiliğide çok iyiydi istanbuldaysanız uğraşmak yerine kargo beklemek yerine gidebilirsiniz şehir dışı isede direksiyonu gönderebilirsiniz yanış anlaşılmayayım tanımam etmem ama iyi bir usta bilgilerini buraya bırakmamın bir mahsuru olacağını düşünmüyorum https://instagram.com/udcustomworks?igshid=17615uzrjl12y
Adam astronomik rakamlar istiyor, en kötü kaplamaya 500 tl istiyor ama müthiş iş çıkarıyor.

Dediğim gibi fiyat bilgim yok arkadaşın biri uyguna yaptırmıştı 250 yada 300 civarı yazmıştı hatta vites üstünüde kaplatmıştı o fiyata onun için yazdım aliexpresteki fiyatı görünce aynı tutarda diye sizlere paylaşmak istedim

Aliexpresste olan kılıf tan 2 adet almıştım. Birini kendi aracıma diğerini ablamların aracına uyguladım. Alcantara yerine yanları deri olanı tercih ettik. Birisi kırmızı şerit ve dikişli diğeri siyah şerit ve siyah dikişli aldık. Dikimi ve dikmeden önce hizalaması uğraştırıcı. Udcustom da yapılan işlemler gayet güzel ve daha başarılı olduğu aşikar. Aliexpess fiyatı ile alınca 200 lira civarına geliyor+ Bi de zaman ayırıp işçilik göstererek dikmesi var. İmkan varsa 300-400 TL ye hazır yapan yerde %95 kusursuz şeklide  yaptırmak daha mantıklı. 

IMG_20190727_201328.jpg

20190113171338_IMG_2038.JPG.jpg

Kaça kaplıyorlar acaba bende düşünüyorum parlaması gerçekten sıkıntı 

Ud custom works olarak bilinir ama kendisinin yaptığı ile sizlerin tercihi farklı. Kendi adıma aracımın direksiyon derisi parlamasın diye üzerine diktim, alttaki deri sağlam Dursun diye diktim. Kendisi direksiyon derisi söküp yerine yeni deri dikiyor, o meşakkate zaten normal denilebilir. 

Bir diğer durum korkmuyorsanız sizin de dikmeniz kolay aslında. Aracın direksiyonunu üst çizgi sağ aynaya gelecek şekilde tutup direksiyon göbeğini direksiyon arkasındaki klipsten kurtarırsanız ve sonra da sol tarafa tam bakacak şekilde çevirip diler klipsi kurtarırsanız direksiyon göbeğini çıkarırsınız. Sonra da direksiyondaki diğer parçalar kırmadan kolayca çıkıyor. O şekilde dar ve sıkıntılı alanda çalışmadan dikip daha sonra parçaları kolayca takabilirsiniz.

Bende de full deri olan var gayet guzel ha bu vergi.olayindan sonra kaca gelir onu dusunmek lazim bence 

Geri
Üst Alt