Golf 7 Composition 6.5 Media

retikulum57

Yeni Üye
İsim
Nuh
Arkadaşlar makyajlı golf 7 kasadan çıkma 6.5 composition ekran buldum. 2014 golf 7 comfortline aracıma bu multimedia yı takabilir miyim ? Direkt tak çalıştır olur mu? Ekran çerçevesi ya da kodlama gibi şeyler gerekir mi? 

@retikulum57 

Tak çalıştır olmuyor maalesef.

Ekran çerçevesi - kablo demeti - torpido - kodlama ve odis (bileşen koruma kaldırma) gerekli bildiğim kadarıyla. Tuzluya patlıyor bu dediklerim de.

Upvote 0
@retikulum57 

Tak çalıştır olmuyor maalesef.

Ekran çerçevesi - kablo demeti - torpido - kodlama ve odis (bileşen koruma kaldırma) gerekli bildiğim kadarıyla. Tuzluya patlıyor bu dediklerim de.
Peki aliexpress 'te çin üretimi  satılanlar hakkında bilginiz var mı onlar için de mi geçerli bu durumlar 

Upvote 0
@retikulum57 

Onlar tak çalıştır şeklinde oluyorlar Nuh bey.

Forumda araştırırsanız bol bol konusu var o cihazların, hatta satın alma linkleri dahi mevcut idi.

Upvote 0
Konulardan biri bol açıklamalı
bunun için kodlama gerekmiyor peki çerçeve almak gerekiyor mu gönderiyorlar mı ? bir de Araç Durumu ekranı yok.(Golf resmi olan,  araç hakkında bilgi veren ekran.) diye yazmışlar şu an da çıkan modellerinde aynı sorun devam ediyor mu? bilginiz var mı o konuda ?

Upvote 0
O şekilde ayrıntılı bilmiyorum maalesef. Verdiğim linkteki satıcıların konularını incelerseniz sorularınıza cevap bulabileceğinizi düşünüyorum ama. Buyrun

Upvote 0
Navigasyonlu vs. Android ekran düşünürseniz diğer cihaza verceğiniz paraya verebilirim.. 8”

Upvote 0
Cikma cihaz buldum defiginiz hangi cihaz acaba, torpidoda unite olansa pahaliya patliyor, ama digeri ise o sadece cerceve istiyor diye biliyorum.

Upvote 0
@CemK orjinal  golf 7.5 dan çıkma cihaz. Çinden gelen cihazlardan değil . Sanırım orjinallerde ünite takılması lazım. 

Upvote 0

Cihaz hangi tip o onemli, su anda 6.5 inc iki tip cihaz var TR'da donanim seviyesine gore.

Ilk cihaz Bu:

https://images.app.goo.gl/yU6Zf3C9adRRt7RA6

Ikici Cihaz da bu:

Ikinci Cihaz'da çinden gelenle neredeyse ayni ve TR'deki araclarda da var ve bu cok zahmetsiz takilir. Ilk cihaz ise torpido unitesi var ve ugrastirir maliyetli olur.

Upvote 0

Geri
Üst Alt