Ön cam filmi & Tavsiye

Yigit3735

Üye
İsim
Yiğit Öz
Arakdaşlar merhaba,

golf 7 aracıma ön camına film yaptırmayı düşünüyorum. 3M 'in ön cam için üretilen CR serisi filmini tavsiye ediyorlar. Kullanan var mı ? başka marka model tavsiye ve yorumlara da açığım. 

Teşekkür ederim, iyi forumlar

Merhaba

Geçen yıldan beri Lumarın Air 80 idi sanırım onu kullanıyorum ön camda,  memnunun açıkçası dışarıdan da çok az fark ediliyor, bu güne kadar çevirmelerde sıkıntı olmadı. Güneşin yakıcı etkisini ciddi şekilde engelliyor bence.

Ön cam dahil  llumar kullanıyorum tavsiye ederim. 

@driver_can hocam maşallah araç çok güzel olmuş bende bir soru sormak isterim, arkalar %65 oranında karartıldığı için nasıl bi film çekiliyor üstüne mi devam ediliyor yoksa ön ve arka tonları dengeleyecek şekilde mi ön yan camlara film uyguladınız?

bende yapmayı düşünüyorum güneş ışınlarını kesmesi için araba çok ısınıor cam tavanda olduğu baya bir ısınıyor şeffaf olan ön cam filmi işime yarar. ama marka önemli

Drivercan Araba efsane olmuş cidden. Nazar da kaza da gelmesin başına senin ve cümlemizin.

senin gözler alışık ama biz air80 için bile tereddütte kalıyoruz acaba gece seyir halinde sıkıntı olur mu diye. Hayırlısı ise istiyorum ben de cam filmini usta işçilik yapan bi yerde

Az önce yaptırdım atr 35 llumar.Daha önceki araçlarımda da kullandım benim gözler alışık tabi göz rahatsızlığı olanlar için koyu gelebilir gece yolculuklarında.

Ekli dosyayı görüntüle 22711

Ekli dosyayı görüntüle 22712

Ekli dosyayı görüntüle 22713

Ekli dosyayı görüntüle 22714

Drivercan Araba efsane olmuş cidden. Nazar da kaza da gelmesin başına senin ve cümlemizin.

senin gözler alışık ama biz air80 için bile tereddütte kalıyoruz acaba gece seyir halinde sıkıntı olur mu diye. Hayırlısı ise istiyorum ben de cam filmini usta işçilik yapan bi yerde
Amin cümlemizin araçlarına Allah kaza bela vermesin.Teşekkür ederim.Arka karartmalı olan camlara 1 ön yan camlara 2 numara çektirerek birbirine yakın tonları yakalayabilirsiniz.Atr35 arkalar atr 20 ön yanlar gibi.

yanlarda ne var şuan ?  arka 3 cam ve sunroofa 05 önlere 15 en ön camada 50 çektiriyim diyorum fazla mı karanlık olur ?
Önceki sahibi çektirmiş yan ve arka camları o yüzden bilemiyorum.Normalde ön yanlar daha açık duruyordu en öne çektirip ışık azalınca daha dengeli durdu arka yanlar ve önler arasında.Sizin dediğiniz gibi fazla karanlık olur sanki.Ben genelde arka ve arka yanlara 20 ön yanlara atr15 çektirip sürüş camına da atr35 çektiriyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt