Jump to content

Yigit3735

Ön cam filmi & Tavsiye

Recommended Posts

Arakdaşlar merhaba,

golf 7 aracıma ön camına film yaptırmayı düşünüyorum. 3M 'in ön cam için üretilen CR serisi filmini tavsiye ediyorlar. Kullanan var mı ? başka marka model tavsiye ve yorumlara da açığım. 

Teşekkür ederim, iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba

Geçen yıldan beri Lumarın Air 80 idi sanırım onu kullanıyorum ön camda,  memnunun açıkçası dışarıdan da çok az fark ediliyor, bu güne kadar çevirmelerde sıkıntı olmadı. Güneşin yakıcı etkisini ciddi şekilde engelliyor bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Golftdi yazdı:

@driver_can hocam ısı kesmesi nasıl

Bu aracıma az önce yaptırdım ama diğer araçlarımda da llumar kullandım normal atr serisiydi seramik değildi memnun kaldım.Seramik olan seri tabi daha çok ısıyı kesiyor fakat benim niyetim hem renk versin hem ısı kessin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@driver_can hocam maşallah araç çok güzel olmuş bende bir soru sormak isterim, arkalar %65 oranında karartıldığı için nasıl bi film çekiliyor üstüne mi devam ediliyor yoksa ön ve arka tonları dengeleyecek şekilde mi ön yan camlara film uyguladınız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende yapmayı düşünüyorum güneş ışınlarını kesmesi için araba çok ısınıor cam tavanda olduğu baya bir ısınıyor şeffaf olan ön cam filmi işime yarar. ama marka önemli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Drivercan Araba efsane olmuş cidden. Nazar da kaza da gelmesin başına senin ve cümlemizin.

senin gözler alışık ama biz air80 için bile tereddütte kalıyoruz acaba gece seyir halinde sıkıntı olur mu diye. Hayırlısı ise istiyorum ben de cam filmini usta işçilik yapan bi yerde

47 dakika önce, driver_can yazdı:

Az önce yaptırdım atr 35 llumar.Daha önceki araçlarımda da kullandım benim gözler alışık tabi göz rahatsızlığı olanlar için koyu gelebilir gece yolculuklarında.

96B042AF-F7F4-401D-96AB-D262C12DAB10.jpeg

698C0EA2-7713-4A5D-B098-2BADBF277C56.jpeg

DE03CCA5-15A6-40C8-A24B-9FE883D57F59.jpeg

E9ECD62C-5B28-483D-A4F4-537D96E30413.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, driver_can yazdı:

Az önce yaptırdım atr 35 llumar.Daha önceki araçlarımda da kullandım benim gözler alışık tabi göz rahatsızlığı olanlar için koyu gelebilir gece yolculuklarında.

96B042AF-F7F4-401D-96AB-D262C12DAB10.jpeg

698C0EA2-7713-4A5D-B098-2BADBF277C56.jpeg

DE03CCA5-15A6-40C8-A24B-9FE883D57F59.jpeg

E9ECD62C-5B28-483D-A4F4-537D96E30413.jpeg

yanlarda ne var şuan ?  arka 3 cam ve sunroofa 05 önlere 15 en ön camada 50 çektiriyim diyorum fazla mı karanlık olur ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Yigit3735 yazdı:

Drivercan Araba efsane olmuş cidden. Nazar da kaza da gelmesin başına senin ve cümlemizin.

senin gözler alışık ama biz air80 için bile tereddütte kalıyoruz acaba gece seyir halinde sıkıntı olur mu diye. Hayırlısı ise istiyorum ben de cam filmini usta işçilik yapan bi yerde

Amin cümlemizin araçlarına Allah kaza bela vermesin.Teşekkür ederim.Arka karartmalı olan camlara 1 ön yan camlara 2 numara çektirerek birbirine yakın tonları yakalayabilirsiniz.Atr35 arkalar atr 20 ön yanlar gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, mbonat yazdı:

yanlarda ne var şuan ?  arka 3 cam ve sunroofa 05 önlere 15 en ön camada 50 çektiriyim diyorum fazla mı karanlık olur ?

Önceki sahibi çektirmiş yan ve arka camları o yüzden bilemiyorum.Normalde ön yanlar daha açık duruyordu en öne çektirip ışık azalınca daha dengeli durdu arka yanlar ve önler arasında.Sizin dediğiniz gibi fazla karanlık olur sanki.Ben genelde arka ve arka yanlara 20 ön yanlara atr15 çektirip sürüş camına da atr35 çektiriyorum.

mbonat bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, ogzogz yazdı:

Ben de 3m cr90 araştırıyorum. Neredeyse filmin rengi yok. Koruması da 3m cs35 ile eşdeğer sayılır.

Forum donanımda okuduğum kadarıyla cr90 Tr’de yokmuş. Cr70 yaptırabilsek mutlu olucam. Ama bu 3M’lerin çok sahtesi de varmış piyasada. Artık dikkat etmek lazım uygulama yapan yere

ogzogz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, wusiv yazdı:

@driver_can hocam maşallah araç çok güzel olmuş bende bir soru sormak isterim, arkalar %65 oranında karartıldığı için nasıl bi film çekiliyor üstüne mi devam ediliyor yoksa ön ve arka tonları dengeleyecek şekilde mi ön yan camlara film uyguladınız?

Bende ön iki yan cama atr35 çektirdim arka yan camlara ellemedim önle arka arasında hiç fark yok gibi birşey 

DBDA4C2F-C4A9-4853-BF5D-DDD6E144751B.jpeg

wusiv bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ogzogz Hayır o standart hali aracın arka ve arka yan camlar renkli olduğundaki fabrika çıkışlı hali. Bu resimde ön cam ve ön yan camlar filmli.

Ön cam Air 80, ön yan camlarda Volkswagen yeşili dedikleri fabrika çıkışlı renkli camlara çok yakın olan film ile kaplanmış hali.

IMG_1731.thumb.JPG.cf229bf47867f6b5f7fab19a4f99113e.JPG

ogzogz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ön cama polis korkusuyla yaptırmadım bir kaç arkadaşımın öncam da var diye tamamını söktürdüler LLUMAR ATR20 sadece fikre ihtiyacı olan arkadaşlar için paylaşıyorum ben çok aramıştım nasıl durur diye bulamamıştım. 

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.21.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.57 (1).jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.57.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.56.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.54.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.23.jpeg

WhatsApp Image 2019-06-20 at 19.21.21 (1).jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Kırcalı yazdı:

@ogzogz Hayır o standart hali aracın arka ve arka yan camlar renkli olduğundaki fabrika çıkışlı hali. Bu resimde ön cam ve ön yan camlar filmli.

Ön cam Air 80, ön yan camlarda Volkswagen yeşili dedikleri fabrika çıkışlı renkli camlara çok yakın olan film ile kaplanmış hali.

IMG_1731.thumb.JPG.cf229bf47867f6b5f7fab19a4f99113e.JPG

İşte bu istediğim kombinasyon. Öne air 80, diğer 5 cam Vw yeşili. Yakışıyor arabaya. Güle güle kullanın. Nerde yaptırdınız hocam ve ne zaman kaç tl ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Yigit3735 

Ben geçen yaz başı yaptırmıştım fiyat şu an farklıdır tahminen. İstanbul/Bahçelievler'de bir yere gitmiştim tavsiye üzerine, eğer İstanbul'da iseniz telefonun atarım özelden, fiyat alırsınız ona göre tercihinizi yaparsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar llumar sakarya arkadaşlarımın bügün fiyatları aldım sizlerle paylaşıyorum . At serisi düşük seviye olduğu için getirmiyorlar . Atc ile atr arasındada f/p olarak baktığımızda atr daha önde olduğu için atr için fiyat aldım .  

Atr 5 cam 700 

Atr ön iki 250 

Air 80 ön cam 800

Atr 50 ön cam 300

Oracal 20  5 cam 350 ön iki 150 

Vw yeşili ön iki cam 100 tl 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...