Hareket halinde video oynatma

turgay8268

Üye
İsim
trg
arkadaslar konuya vakif olan bir arkadasimiz varmi arac hareket halindeyken video dvd usb den flim izlemek icin ne yapilmasi lazim actiran varsa fiyati yada sürec hakkinda bilgisi olan nerde actirabiliriz

@turgay8268 medya cihazınız nedir hocam. Diacover Pro ise mümkün değilse zaten Video oynatma hiç yoktur açılması mümkün değil.

Vag can  Pro kablosu ile mümkün sizin iş. Bunu da ender ve Apo da bulabilirsiniz. İstanbulda değilseniz yakın noktada bildiklerime yönlendirebilirim
istanbukdayim kardes fiyati hakkinda bilgin varmi  nerde yaptirabilirim  kablo olsada kendim yapamam sanirim 

Bende discover mib 2 var Hafızasındaki videoları hareket halinde de gösteriyor ama telefonu mirror link ile bağlayıp telefon üzerinden video açtığımda hareket halinde ekran kapanıyor. Bunun ayrıca açtırılması mı gerekir?

Vag can  Pro kablosu ile mümkün sizin iş. Bunu da ender ve Apo da bulabilirsiniz. İstanbulda değilseniz yakın noktada bildiklerime yönlendirebilirim
kardesim apo usta ile gorustum ama 200 tl istedi yuksek geldi rakam yani bir kod acilicak 

kardesim apo usta ile gorustum ama 200 tl istedi yuksek geldi rakam yani bir kod acilicak 
Orjinal vcp kablosu pahallı bir kablo olduğu için yüksek fiyat veriyor herkes. Vcds gibi klonu olan bir kablo da değil ne yazık ki.

@Kartal Bu Mirrorlink ile video seyir halinde sizde nasıl kapanıyor hocam???  bende böyle bir problem yok gayet seyir haldeyken canlı tv izleyebiliyorum 

@Recep Gül Bende anlamadım hocam? Kendi hafızasındaki videoları gösterirken de kapanması gerekmiyor mu o zaman? Mirror link le ilgili bir ayar mı var acaba?

Ender elektroniğe gelebilirseniz 30 metre ilerisinde sağ koltuğa oturuyorsunuz şoför koltuğuna ben geçiyorum gizli özelliklerinizle birlikte 100 tl ye açıp çıkıyoruz [emoji2957]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ender elektroniğe gelebilirseniz 30 metre ilerisinde sağ koltuğa oturuyorsunuz şoför koltuğuna ben geçiyorum gizli özelliklerinizle birlikte 100 tl ye açıp çıkıyoruz [emoji2957]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam ya biz binemeden arabayı alıp kaçarsanız 😀 1 golf ün nesi var 2 golfün sesi var misali 😝

Çinli 6.5 inç mib 2 media da seyir anında video izlenebiliyor, istanbuldan bir arkadaş kodlamıştı benim cihazı. 

Geri
Üst Alt