TuNGstEnİn TEK tOnU ;) - 35 KR 475 - Mk7buçuk

mo_coco

Katılımcı Üye

İsim
Koray
Evet arkadaşlar Slmlar..

Pasifik, Beyaz falan filan derken bu seferde Tungsten Gri olsun dedik. Ve eski aracımızı sattıktan snr sarı ilan sitelerinde bulduk kendimizi ama ne bulmak :) Geceli gündüzlü aralıksız yorulmadan usanmadan ( tahmini 1 ay süreyle )  ;) arada tabiyki farklı maceralarımızda olmadı değil " bir antalya seferi ve eli boş dönmeler gibi ".. Neyse konumuza geri dönecek olursak anca fırsat bulabildim aracı paylaşmak için bir hafta civarı oldu aracımı alalı Ankara' dan.. Ufak tefek eksikleri yawaş yawaş hallederek istediğimiz hale getirme konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.. Bu süreçte sizlerinde de değerli yorumları benim için çok değerli olup tek tek yorumları okuyacağımdan hiç şüpheniz olmasın.. İyi, kötü, çirkin tüm yorumlara saygı duyarız.. Şimdiden herkese çok teşekkür eder, Keyifli forumlar ve kazasız belasız sürüşler dilerim.. 

Bu arada aracımız;

2017 Model 

1.4 Tsi

18.200 Km' de

2 + 2 Servis Garanti Uzatmalı

Tüm araç 3M Şeffaf Filmle Kaplı aldığımız abinin özel isteğiyle Servis ve 7 yıl garanti kapsamlı  :)  

Highline Pakete Ek olarak da

Front Asist

Isıtma & Masaj Koltuk

Dinamik Led Çift J ;)

İyi seyirler

Ve İlk Karşılaşma

Aracı gördükten hemen sonra Noter ;)

İlk Temizlik ve Plaka İşlemleri..

Plakalarımız, Gizli Özellik Aktivasyonu ve Sislere Led Xenon Uygulaması.. 

Ve Şimdilik Son Halimiz..

Zaman buldukça da daha güzel fotolar gelecektir.. Şimdilik çekebildiklerim bunlar.. ;)   (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun çok güzel araba. Kaça aldınız hocam? Dün alicankaradağ arkadaşımız da böyle bir araç arıyordu referans olur kendisine.

Hayirli olsun. Kazasiz belasiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun güzel araç kazasız güzel günlerde binin.

@mo_coco hayırlı olsun hocam maaşallah çok güzel :)  ben biraz dizele doğru dönmüş durumdayım ama uygun yakalarsam fikrim hızlıca değişebilir :D

Zaman buldukça da daha güzel fotolar gelecektir.. Şimdilik çekebildiklerim bunlar.. ;)   (y)
Koray Hocam güle güle kullanın, yalnız Bayern München değil de Wolfsburg un stickerı daha iyi olurdu. :)

IMG_6743_1024x1024@2x.jpg

Berlin'i ben 5'e yapıştırmıştım, yalnız kaliteli olmadığından çabuk dağıldı. Sizdeki sticker nasıl, tekrar iyisinden arıyorum bende.

aar55.jpg

Koray Hocam güle güle kullanın, yalnız Bayern München değil de Wolfsburg un stickerı daha iyi olurdu. :)

Berlin'i ben 5'e yapıştırmıştım, yalnız kaliteli olmadığından çabuk dağıldı. Sizdeki sticker nasıl, tekrar iyisinden arıyorum bende.

Ekli dosyayı görüntüle 22679
Bu sefer Bayern denk geldi hocam :) İnternetten sipariş vermiştim onları..

Geri
Üst Alt