Jump to content

mo_coco

TuNGstEnİn TEK tOnU ;) - 35 KR 475 - Mk7buçuk

Recommended Posts

Evet arkadaşlar Slmlar..

Pasifik, Beyaz falan filan derken bu seferde Tungsten Gri olsun dedik. Ve eski aracımızı sattıktan snr sarı ilan sitelerinde bulduk kendimizi ama ne bulmak :) Geceli gündüzlü aralıksız yorulmadan usanmadan ( tahmini 1 ay süreyle ) ;) arada tabiyki farklı maceralarımızda olmadı değil " bir antalya seferi ve eli boş dönmeler gibi ".. Neyse konumuza geri dönecek olursak anca fırsat bulabildim aracı paylaşmak için bir hafta civarı oldu aracımı alalı Ankara' dan.. Ufak tefek eksikleri yawaş yawaş hallederek istediğimiz hale getirme konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.. Bu süreçte sizlerinde de değerli yorumları benim için çok değerli olup tek tek yorumları okuyacağımdan hiç şüpheniz olmasın.. İyi, kötü, çirkin tüm yorumlara saygı duyarız.. Şimdiden herkese çok teşekkür eder, Keyifli forumlar ve kazasız belasız sürüşler dilerim.. 

Bu arada aracımız;

2017 Model 

1.4 Tsi

18.200 Km' de

2 + 2 Servis Garanti Uzatmalı

Tüm araç 3M Şeffaf Filmle Kaplı aldığımız abinin özel isteğiyle Servis ve 7 yıl garanti kapsamlı :) 

Highline Pakete Ek olarak da

Front Asist

Isıtma & Masaj Koltuk

Dinamik Led Çift J ;)

İyi seyirler

Ve İlk Karşılaşma

VyTzJR.jpg

Aracı gördükten hemen sonra Noter ;)

TANbOA.jpg

İlk Temizlik ve Plaka İşlemleri..

B7AG1L.jpg

QCfI4A.jpg

Plakalarımız, Gizli Özellik Aktivasyonu ve Sislere Led Xenon Uygulaması.. 

LP32dB.jpg

fNyLHf.jpg

ATyCya.jpg

a1za13.jpg

AdabUz.jpg

2224P6.jpg

Ve Şimdilik Son Halimiz..

JSKSyB.jpg

Zaman buldukça da daha güzel fotolar gelecektir.. Şimdilik çekebildiklerim bunlar.. ;) :like:

Kırcalı, AhmetCakmak, HONEY ve 12 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Ahmet Tokmak yazdı:

Hayırlı olsun çok güzel araba. Kaça aldınız hocam? Dün alicankaradağ arkadaşımız da böyle bir araç arıyordu referans olur kendisine.

Çok tşkler hocam.. Şuan 141 ı buldu hocam.. Masraflarla birlikte.. 

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, mo_coco yazdı:

JSKSyB.jpg

Zaman buldukça da daha güzel fotolar gelecektir.. Şimdilik çekebildiklerim bunlar.. ;) :like:

12 dakika önce, mo_coco yazdı:

Koray Hocam güle güle kullanın, yalnız Bayern München değil de Wolfsburg un stickerı daha iyi olurdu. :)

IMG_6743_1024x1024@2x.jpg?v=1516345802

Berlin'i ben 5'e yapıştırmıştım, yalnız kaliteli olmadığından çabuk dağıldı. Sizdeki sticker nasıl, tekrar iyisinden arıyorum bende.

aar55.thumb.jpg.105f42841ea9d4e3296fa3c12402e472.jpg

mo_coco bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, alicankaradag yazdı:

@mo_coco hayırlı olsun hocam maaşallah çok güzel :) ben biraz dizele doğru dönmüş durumdayım ama uygun yakalarsam fikrim hızlıca değişebilir :D

Nasip kısmet hocam acele etmeyin derim.. Yavaş yavaş sakin sakin bakın illaki denk geliyor.. ;) 

Mmt0634 ve alicankaradag bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, aaron yazdı:

Koray Hocam güle güle kullanın, yalnız Bayern München değil de Wolfsburg un stickerı daha iyi olurdu. :)

IMG_6743_1024x1024@2x.jpg?v=1516345802

Berlin'i ben 5'e yapıştırmıştım, yalnız kaliteli olmadığından çabuk dağıldı. Sizdeki sticker nasıl, tekrar iyisinden arıyorum bende.

aar55.thumb.jpg.105f42841ea9d4e3296fa3c12402e472.jpg

Bu sefer Bayern denk geldi hocam :) İnternetten sipariş vermiştim onları..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun !  çift j  ler çift joker gibi !!    çok değiştiriyor çehreyi .

Yanlız başlığa katılamıyorum. 

tungstenin tek tonu ! 

mavi gökyüzü güneş  altında   tungsten  !!  bir ampulün içinde tungsten telin göz kamaştırıcı büyüsü / ışıltısı /mükemmelliği gibi 

ama hava kapalı ise güneşsiz bir günde  tungsten  böyle mi ton değiştirir.  Soluk / hepatit taşıyıcısı sarılık vakaları  gibi  çehre bi anda  çöküveriyor.  

tungsten aracım var bunu defalarca gözlemledim. 

pasifiğin olmadığı bir ligde  tungsten'in   şampiyonluk oranı yine yüksek tabi. 

mo_coco bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, Ahmet Tokmak yazdı:

@mo_coco Allah kaza bela vermesin. Ekstralar ve aracın durumuna göre bence iyi fiyata almışsınız. En önemlisi içinize sinmesi. Sizin içinize sinmişse bize hayırlı olsun demek düşer.

Çok tşkler hocam.. 

İki Manuelden snr bu otomatik bana çok iyi geldi gerçekten ;)

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, martı yazdı:

Golfe en çok yakışan renk vallahi. Aracımı almadan önce bende çok ısrarcı oldum ancak nasip beyazmış.

Vala hocam bende çok kırmızı baktım ama nasip Tungsteneymiş ;) Ama pişman değilim içime sindi..

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Savatage yazdı:

hayırlı olsun !  çift j  ler çift joker gibi !!    çok değiştiriyor çehreyi .

Yanlız başlığa katılamıyorum. 

tungstenin tek tonu ! 

mavi gökyüzü güneş  altında   tungsten  !!  bir ampulün içinde tungsten telin göz kamaştırıcı büyüsü / ışıltısı /mükemmelliği gibi 

ama hava kapalı ise güneşsiz bir günde  tungsten  böyle mi ton değiştirir.  Soluk / hepatit taşıyıcısı sarılık vakaları  gibi  çehre bi anda  çöküveriyor.  

tungsten aracım var bunu defalarca gözlemledim. 

pasifiğin olmadığı bir ligde  tungsten'in   şampiyonluk oranı yine yüksek tabi. 

Güzel yorumlarınız için çok tşk ederim.. :) 

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mo_coco Maşallah.

Öncelikle Hayırlı Olsun Koray Kardeşim.  Aracını seven Bakan ve ilgiyle ona evrim geçirebilen Tutkulu bir kullanıcı olarak bu aracını da çok güzel dokunuşlar yapacağın kesin. Pasifik mavi Beyaz Şimdide Tungsten Gri olarak MK 7-7,5 serüvenin devam ediyor. Tungsten Gri ben,imde Mavilerden sonra en beğendiğim renklerden. Kazasız belasız Güzel Günlerde Kullanman Dileğiyle Tekrardan hayırlı olsun inşallah. Keyifli Forumlar Dilerim.

mo_coco bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...