TuNGstEnİn TEK tOnU ;) - 35 KR 475 - Mk7buçuk

Yoğurt çanağı içinde sarı fener ampulü özdeyişi ?? Halojen farlar için söylenmişti

Ben Highline aldım Anadolu'nun akıllısı benmiyim de comfort alanlar hata yaptı

Bu işler zamana bağlı!!  ben halojen sarı ampulü halojen farı 4 aracımda uzun yıllar kullandım. Çok defa fason yasaklı mor ötesinden kızılötesine çakma 3000-7000 arası kelvin clein Xenon lar taktırdım (küfür çok yemişimdir gençlikte kabul )

Ama halojen + çakma Xenon hiçbirinde gece uzun karayolu yolculuklarında önümü göremedim   . 

Buradan şu sonucu çıkarmak mantıklı olur!

LED HİGH Farın aydınlatması bana  katarakt ameliyatı sonrası bandajların açılması sonrası görüş gibi geldi halojenlerden sonra. 

A3 en boş dynamic lerde  ön LED far var

D sınıfı comf. Bir passatın gündüzleri gazyağı lambası ayarında bir gündüz farıyla yol alıp geceleri yine yoğurt çanağından yansımalı sarı ampul aydınlatması bana garip geliyor.

Passatta böyleyse golf comf. da kabullenmek mi lazım?

A3 deki gibi gün gelecek 

LED far standart güvenlik ekipmanı olarak kabul gördüğünde midline dan Highline a kadar standart olur

1911 Edison dan beri sarı ampul yetti gari.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

@mo_coco Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın., makyajlı kasada  ambijans aydınlatmasının renkleri değişebiliyor mu.?

@mo_cocoKoray hocam tekrardan hayırlı uğurlu olsun :) kazasız belasız sürüşler :) plakadaki sticker dan bende de var ama hangi semtin olduğuna dikkat etmemiştim. Bana da atar mısın aldığın yeri pm den? 

@mo_cocoKoray hocam tekrardan hayırlı uğurlu olsun :) kazasız belasız sürüşler :) plakadaki sticker dan bende de var ama hangi semtin olduğuna dikkat etmemiştim. Bana da atar mısın aldığın yeri pm den? 
Pm ‘ye ne gerek var., bana da lazım burdan atsın  :)

Yoğurt çanağı içinde sarı fener ampulü özdeyişi ?? Halojen farlar için söylenmişti
Ben Highline aldım Anadolu'nun akıllısı benmiyim de comfort alanlar hata yaptı
Bu işler zamana bağlı!!  ben halojen sarı ampulü halojen farı 4 aracımda uzun yıllar kullandım. Çok defa fason yasaklı mor ötesinden kızılötesine çakma 3000-7000 arası kelvin clein Xenon lar taktırdım (küfür çok yemişimdir gençlikte kabul )
Ama halojen + çakma Xenon hiçbirinde gece uzun karayolu yolculuklarında önümü göremedim   . 
Buradan şu sonucu çıkarmak mantıklı olur!
LED HİGH Farın aydınlatması bana  katarakt ameliyatı sonrası bandajların açılması sonrası görüş gibi geldi halojenlerden sonra. 
A3 en boş dynamic lerde  ön LED far var
D sınıfı comf. Bir passatın gündüzleri gazyağı lambası ayarında bir gündüz farıyla yol alıp geceleri yine yoğurt çanağından yansımalı sarı ampul aydınlatması bana garip geliyor.
Passatta böyleyse golf comf. da kabullenmek mi lazım?
A3 deki gibi gün gelecek 
LED far standart güvenlik ekipmanı olarak kabul gördüğünde midline dan Highline a kadar standart olur
1911 Edison dan beri sarı ampul yetti gari.....

Yoğurt çanağı içinde sarı fener ampulü õzdeyişi sizde okumuştum hocam.A3 õnler iyi ama arkalar ııı hocam.Yakınım 2017 tdı stronic aldı flodan çıkma biraz dolaşma imkanım oldu sürmedim yalnız.Koltuklar kumaş,cruze kontrol yok,arkada kolçak yok,kapı zemini resmen tahta bu nasıl premium dedim içimden.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koray hayırlı olsun. On numara araç almışsın, güle güle kullan. Bu KR plakaların sırrını anlatmak ister misin? Nerde var dayın? Biz de faydalanalım yeri gelirse :)
Çok tşkler Hocam.. :) Vala bu noterler sanırım artık beni tanıyor 

:D  beni görünce sizin plaka " KR " olacaktı galiba demeden alamıyorlar kendilerini :D   

Geri
Üst Alt