2015 1.4 TSi Highline araç için opsiyonel akseuarlar

ufoozgur

Yeni Üye
İsim
Özgür Yıldız
Merhabalar,

Forumdaki ilk başlığım olacak bu :) Geçtiğimiz aylarda Clio'mu sattım ve 2015 model bir Golf 1.4 TSi Highline aldım. Ancak araç tam anlamıyla full değil. Aşağıdaki özellikleri bulunuyor ancak buna ek olarak neler yapabilirim, önerilerinizi almak istedim.

Mevcut olanlar:

-Yorgunluk tespiti
-Far sensörü
-Yağmur sensörü
-Park sensörü
-Konforlu cam açma/kapama

Bunlara ek olarak kullanışlı aksesuar ve özellikler var mıdır? Parasına değecek olanları yazarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

@ufoozgur sanırım acc ve şerit takip sistemi ayrıca otomatik park kör nokta uyarı gibi eklentiler olabiliyor 

Merhabalar,

Forumdaki ilk başlığım olacak bu :) Geçtiğimiz aylarda Clio'mu sattım ve 2015 model bir Golf 1.4 TSi Highline aldım. Ancak araç tam anlamıyla full değil. Aşağıdaki özellikleri bulunuyor ancak buna ek olarak neler yapabilirim, önerilerinizi almak istedim.

Mevcut olanlar:

-Yorgunluk tespiti
-Far sensörü
-Yağmur sensörü
-Park sensörü

Bunlara ek olarak kullanışlı aksesuar ve özellikler var mıdır? Parasına değecek olanları yazarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Geri görüş kamera

sürüş mod

r direksiyon 

uled

Merhabalar,

Mevcut olanlar:

-Yorgunluk tespiti
-Far sensörü
-Yağmur sensörü
-Park sensörü

Şimdiden teşekkürler.
En önemli donanım;  U LED 'li Adaptif Bi-Xenon Plus farlar

Geri
Üst Alt