Torpido çiziği için tavsiye aldım başıma gelenler içerde

Hocam selamlar , öncelikle geçmiş olsun . Ben sihirli süngeri sürekli kullanıyorum , önceki postlarımdada belirtmiştim . Bügün sabah kendi 7.5 aracımın birçok kısmında ürünü deneyerek fotoğrafladım . Uygularken videoda çektim isterseniz atabilirim. Fotoğrafların bir kısmını aşağıya ekliyorum ..  Amacım kendimi haklı çıkartmak değil yanlış anlamayın .  Plastik boyamada vernikten önce zımpara atılır . Zımpara yaparken yüzeydeki pürüze göre zımpara numarası seçilir . 2000 numara zımpara bile sizin torpidonuzdaki aşınma kadar aşındırmaz . Kaldı ki sihirli sünger onlardan çok daha hafif zımpara etkisine sahip . Bügün uygulamam sonrasında ürün benim aracımın bir yerine zarar verseydi . Ben size hediye olarak torpido gönderirdim ..

Gelelim sizin sorunuza 

1. Yüzeyde birşey yanlıştı. 

2. Kullanılan araç (sihirli sünger ) yanlıştı

3. Siz yanlış uyguladınız . 

bu 3 etmenden biri veya daha fazlası sizin sorunuza neden olmuş .

IMG_4743.JPG

IMG_2834.JPG

IMG_9008.JPG

IMG_8861.JPG

IMG_6811.JPG

IMG_0318.JPG

Not: Aracım kirli kusura bakmayın , sınavlardı yeni arabanın işleriydi golfle uğraşamadım .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam yanlış sihirli süngerin kendisi mantık aynı zımpara asla evime veya başka bir yerede uygulamam onu. Bende müsadenizdr cevap vereyim size. 1) yüzeyde kesinlikle bi yanlışlık yoktu 2)bu süngeri markalı olarak aldım ürünün ambalajını ben açtım 3) uygulama suya sürüp yüzeye sürmekten başka ne olabilir acaba? Sıcak su veya deterjan kullanmadım

@gokhan8585 çok geçmiş olsun eğer yüzey aşındıysa boyada fayda etmeyecektir. aracın göğüs vs yerlerinde en iyisi nemli bezle silmek başka bir ürün kullanınca malesef böyle sonuçlar çıkabiliyor.

Beyler çıkma torpido aldım çiziksizdi 250 tl verdim.50 tl de işçilikte monte edildi.300 tl gitti.yinede buna şükür dedim tamirciden çıktım 100 m sonra arabayı p ye alın terkedin uyarısı çıktı şuanda doğuş servisteyim bakalım burdan ne çıkacak.bu araba umarım tekraar beni sigaraya başlattırmaz 

Öncelijkle Geçmiş olsun.

yeni almışsınız ona da hayırlı olsun demek isterim. 50 TL işçilik ücreti çok bence kendinizde takabilirdiniz biraz uğraş verseydınız. Sanırım sorun hallolsun diye hemen alıp taktırmak çözüm olsa da sizler adına, ısı tabancası ile de o kısma işlem yapılmış olsa belki sonuç alınabilirsi. Tekrardan geçmiş olsun kazasız belasız güzel günler, keyifli forumlar dilerim.

Gecmis olsun cok kotu olmus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt