Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese hayırlı günler,

Piyasa hakkında bilgisi olan forumdaşlarımıza bir sorum olacak. Yeni bir araç buldum, özellikleri aşağıda paylaşacağım. 120.000 tl ye alsak çok mu yüksek vermiş oluruz ??

1.6 tdi highline manuel (2016 model)

ek olarak tungsten gri renk, tavan, geri görüş, u led var. Km 29-30 bin civarı. Hata boya yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@bf417 yok hocam ilandışı bir arkadaşım önerdi de, ben model yükseltmek istiyordum. Esasında 2017 model 30 binde bir 7.5 buldum, geri görüş ve tavan var ve renk yine tungsten :) lakin 125.000 den aşağı inmiyor. Bu sefer alternatifleri aramaya başladım. Yine 7 alırsam pasifik ya da tungsten alırım. 7.5 alırsam direk tungsten :) bu arada 7.5 ilanda, paylaşayım.

WV GOLF 7.5 CAM TAVAN HAYALET EKRANLI SON 1 HAFTAİlan No: 706603545
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-wv-golf-7.5-cam-tavan-hayalet-ekranli-son-1-hafta-706603545/detay

diğer sıkıntı da şu, araç çok uzakta Ardahanda. Ama bu paralara da oraya gitmeye değer diye düşünüyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Onur Sarı yazdı:

@alicankaradag golf 7 den bahsediyorum 7.5 değil ben kendim aldım 1.4 tsi dsg 2016  highline cam tavan+durban jant +geri görüş+pasifik mavi 119 bin 45 bin kmdeydi orjinal 3 ay önce aldım

Pardon ben yanlış gördüm. Bu arada dsg özellikle tercih etmiyorum. Kendimde ve iki ayrı yakınımda dsg yüzünden çok sıkıntı yaşadım. Ayağım yorulsun lakin kafam rahat olsun :) 

Savatage, Mmt0634, azengin ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cam tavanlı şuan yok ama düşüyor hocam ayda 1-2 tane mutlaka ben araba almadan epey takip etmiştim piyasayı 3-4 ay kadar. 

Tam sizin aradığınız bir araca da talip olmuştum hatta 2017 model tungsten cam tavan 1.6 tdi dsg 143.000 yazmışlardı. Benim bütçemi baya aşıyordu ama msj attım öylesine 133 verdim. Adam 2 gün sonra beni aradı msj atmıştınız diye ama pazarlık yapmadık çünkü araba almıştım 10 bin az vermeme rağmen adam telefon etti bana çünkü biliyorum piyasa yerlerdeydi. Fazla aceleci olmamanız tavsiye ederim. Orda yazan fiyatları da çok dikkate almayı 10 - 15 bin altına tekliflerde bulunun. Tok satıcıdan zaten alamazsınız ama gerçekten satmaya niyetli birileri varsa inanın çok güzel pazarlık yapıyorlar 4-5 defa yaşadım bunu araştırma yaparken.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyatlar 7-8-9 bin şişmiş durumda ...satılsın veya satılmasın durum bu...

125 binlik 1.4 TSI high manuel cam tavan ardahandaki araç Ardahan'da değilde evinizin arka sokağında olsa alırmıydınız ? 

Yani size göre 125 iyi fiyat mı?

30 hazirandan 2-3 gün önce 

DSG high 1.6 TDI geri görüş app conn.

En dip 170 bine bayiler bıraktı

Bugün ? Bu araca bayiler 183 istiyor

183 den DSG yi TDI motoru çıkartıp tsı motor ekleyin sonra 2 yıl 30 bin yıpranmayıda düşün. Hadi 3 binde geri görüş +app conn. Düşün 

Kaça ulastınız ? 

Ben xxx liraya ulaştım???

Bence Ardahan daki araç fırsat 

Plaka Ardahan !! 

Eğer ilk sahibi ise avantaj tabi . Yani Ardahanlı sahibi al sattan bu aracı almadıysa ve ilk sahibiyse  gitmeye değebilir..

ÖTV kaynaklı şişen fiyatlara endexli öneri yapılınca ardahandaki araç dışında size en yakın bütçeli aracı 132-133 den bulabilirsiniz ancak(1.4 TSI high manuel boyasız)

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Ahmet Tokmak yazdı:

Cam tavanlı şuan yok ama düşüyor hocam ayda 1-2 tane mutlaka ben araba almadan epey takip etmiştim piyasayı 3-4 ay kadar. 

Tam sizin aradığınız bir araca da talip olmuştum hatta 2017 model tungsten cam tavan 1.6 tdi dsg 143.000 yazmışlardı. Benim bütçemi baya aşıyordu ama msj attım öylesine 133 verdim. Adam 2 gün sonra beni aradı msj atmıştınız diye ama pazarlık yapmadık çünkü araba almıştım 10 bin az vermeme rağmen adam telefon etti bana çünkü biliyorum piyasa yerlerdeydi. Fazla aceleci olmamanız tavsiye ederim. Orda yazan fiyatları da çok dikkate almayı 10 - 15 bin altına tekliflerde bulunun. Tok satıcıdan zaten alamazsınız ama gerçekten satmaya niyetli birileri varsa inanın çok güzel pazarlık yapıyorlar 4-5 defa yaşadım bunu araştırma yaparken.

ötv indirimi bittikten sonra ikinci elde o fiyatlar kalmadı.

1.4tsi zaten yok, 1.6tdi şu an sıfır 180bin+ satılıyor, ona göre hesabınızı yapın işte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ahmet Tokmak hocam o fiyatlar nerede kaldı bilmiyorum ama şuan 1.4 tsi dsg highline, ekstrasızlara 130-135 arası çekiyorlar. Ben 2014 model 65000 km de 1.4 tsi manuel high sattım dün 104500 e.

@Savatage hocam araba alırken mecbur piyasa dinamikleri üzerinden ilerliyoruz. Ben az önce de dediğim gibi, 2014 65 binde manueli 104500 e sattım, 103-103.5 gibi teklifler de istemediğiniz kadar vardı. Hem de arabamda uled yoktu, ekranım 5.8” eski tipti, 2 parça boyam vardı, ki renk günbatımı olunca acaip sırıtıyordu boyalı yerler. Buna rağmen çok kolay sattım. Böyle düşününce de 2017 model 30 binde boyasız 1.4 tsi manuel highline 125 etmesi çok anormal gelmedi, hatta 2-3 bin daha esnese yarın çıkıp gidebilirim. O araçta da geri görüş ve cam tavan mevcut.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu sahibinin affına sığınarak ekteki 2018 1.4 TSI 9000km deki Fabrika Çıkışı Sürüş Konfor ve Işık Paket opsiyonlu 17 Dijon Jantlı Comfortline aracım kaç tl eder sizce? ilana koymadım ama nakit ihtiyacımdan model düşürmek gibi bir niyetim var.058de0771df2072a62bd53690be1280d.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@TurmericGolf üstad kullanıyorun tavan seviyorum da :) bir de turnerik bana göre değil :) @mo_coco hocam dsg aracım da oldu vag grubu, çok başım ağrıdı. Yakın iki dostum da çok uğraştı. 60 bine gelmeden türlü sıkıntı yaşadım ki nizami kullandım, trafikte manuele aldım, park edince şanzımana yüklenmedim ama 43000 de 1-3-5-7 tarafı gitti üzdü beni. Ben de dedim ki benim başım ağrıyacağına üzüleceğime biraz ayağım ağrısın :) 

Savatage bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, alicankaradag yazdı:

@TurmericGolf üstad kullanıyorun tavan seviyorum da :) bir de turnerik bana göre değil :) @mo_coco hocam dsg aracım da oldu vag grubu, çok başım ağrıdı. Yakın iki dostum da çok uğraştı. 60 bine gelmeden türlü sıkıntı yaşadım ki nizami kullandım, trafikte manuele aldım, park edince şanzımana yüklenmedim ama 43000 de 1-3-5-7 tarafı gitti üzdü beni. Ben de dedim ki benim başım ağrıyacağına üzüleceğime biraz ayağım ağrısın :) 

Bende tungsten var, her turmeric gordugumde pisman olurum ki tungsteni isteyerek almistim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 1.4 Tsi Highline Dsg Cam tavan + ergo +koltuk ısıtmalı kırmızı renk aracım satılıktır. 1 sene daha garantisi devam etmekte servis bakımlıdır. 

İlgilenen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 30.07.2019 at 6:52 PM, alicankaradag yazdı:

ne  problem yasadın abı  kavramamı değişti ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mardan1978 35000 de mekatronikten tatile giderken dağ başında kaldım rezil olduk. 43000 km de 1-3-5-7 devredışı kaldı., kavrama değişti, sonra da sattım zaten leonumu. Bu yüzden dsg den çok çekiniyorum. Ama servis bakımlı temiz düzgün kullanılmış bir highline ı düşünebilirim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...