Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Videoda uzunları hiç açmadım bir ara far ayarıyla oynadım. biraz kısa bir video oldu kusura bakmayin. telefonu tutup araç kullanmak zor oluyor. Daha önce hiç led aydınlatmalı bir araç kullanmadigimdan kıyaslama yapamıyacağım genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine 

@hakan1979 arka stopları ve ayna sinyalleri nereden aldınız acaba

Hayırlı olsun, ben alabinlmek için henüz nakit bulamadım, kendim almışım gibi de heyecanlandım.Gece sürüşü için yeni vedeolar bekliyoruz birçok kişi için referans olacaktır.
teşekkür ederim. genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine . inşallah sizlerede nasip olur.

Eğer uzunları hiç açmadıysa aydınlatma mükemmel :)

Zaten far anahtarının kapanma sesini duyuyoruz videoda farları kapatıyor sadece gündüz LED’lerinin aydınlatması açık kalıyor o bölümde.
merahaba, uzunları hiç açmadım arada far ayarıyla oynadım. dediğiniz gibi bir ara farı kapatıp açtım orda aydınlatma miktarını net görün istedim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardesim tekrardan hayirli olsun video bizi yaniltici olabilir kisalarda videoya bakarsak sanki randiman yok gibi izlenim edindim uzunlar guzel yaniyor ama dedigim gibi videoda bizi yaniltmis olabilir gule gule kullan
teşekkür ederim.

Videoda uzunları hiç açmadım bir ara far ayarıyla oynadım. genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine 

merhaba, herkese sağlıklı, huzurlu iyi bayramlar dilerim.  yeni bir aydınlatma videosu çektip ekledim. umarım aydınlatıcı olmuştur  :)

Geri
Üst Alt