Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

@realunreal genel olarak memnunum bir tek ilk açılışta stoplar 3sn sonra yanıyor ama görsel olarak orjinaline çok yakin

Xenon’a 8500 ve montaja 2000 tl. isteyen şahıs kafayı yemiş., 

6000 liraya çok rahat orjinal adaptif uled far yapılabilir/yapılabilirdi., size denk gelen kişiye ne söylesek az gelir., @forjust1day hocamız uled far için ne kadara yapılabilir güncel rakamları en iyi bilen dostumuz..
Ali hocam etiket icin teşekkürler, işlerimin yoğunluğu sebebiyle pek dahil olamıyorum konulara . Şuanda maliyetler ciddi şekilde artti . Uled farlar icin saticilar ciddi fiyatlar istiyor , parçaları götürüp montaj istersen 1400-1500 gibi rakamlar dönüyor piyasada kablo tesisatı, montaj ve kodlama icin . Farlar 5liradan asagida bulunmaz bcm gateway afl unitesi derken 7500-8000 e maal olur . Benim yaptıgım donemde uyguna olabilirdi ancak şuanda pek mümkün gözükmüyor ne yazikki

Hayırlı olsun, ben alabinlmek için henüz nakit bulamadım, kendim almışım gibi de heyecanlandım.Gece sürüşü için yeni vedeolar bekliyoruz birçok kişi için referans olacaktır.

kardesim tekrardan hayirli olsun video bizi yaniltici olabilir kisalarda videoya bakarsak sanki randiman yok gibi izlenim edindim uzunlar guzel yaniyor ama dedigim gibi videoda bizi yaniltmis olabilir gule gule kullan
Hocam randıman olamamasını hangi referans noktasından aldınız ? Merak ettim? Bizede açıklarsanız aydınlatma konusunda yeni bir bilgiye sahip olalım .

Hocam randıman olamamasını hangi referans noktasından aldınız ? Merak ettim? Bizede açıklarsanız aydınlatma konusunda yeni bir bilgiye sahip olalım .
vudeoyu izlersen arkadas uzun farlarda gidiyor o acidan bakarsan guzel kisalara gectigi bir kisa bolum var orda yeterli aydinlatma varmis gibi durmuyor ayrica yazima ekledim video yaniltici olabilir diye belkide biz videodan izledigimiz icin yanilmista olabiliriz diyede belirttim

vudeoyu izlersen arkadas uzun farlarda gidiyor o acidan bakarsan guzel kisalara gectigi bir kisa bolum var orda yeterli aydinlatma varmis gibi durmuyor ayrica yazima ekledim video yaniltici olabilir diye belkide biz videodan izledigimiz icin yanilmista olabiliriz diyede belirttim
Hocam kısa ile gidiyor bir ara far kapatıyor :)  bence performans harika. 

Geri
Üst Alt