Jump to content

hakan1979

Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Recommended Posts

6 saat önce, forzaGilles yazdı:

Xenon’a 8500 ve montaja 2000 tl. isteyen şahıs kafayı yemiş., 

6000 liraya çok rahat orjinal adaptif uled far yapılabilir/yapılabilirdi., size denk gelen kişiye ne söylesek az gelir., @forjust1day hocamız uled far için ne kadara yapılabilir güncel rakamları en iyi bilen dostumuz..

Ali hocam etiket icin teşekkürler, işlerimin yoğunluğu sebebiyle pek dahil olamıyorum konulara . Şuanda maliyetler ciddi şekilde artti . Uled farlar icin saticilar ciddi fiyatlar istiyor , parçaları götürüp montaj istersen 1400-1500 gibi rakamlar dönüyor piyasada kablo tesisatı, montaj ve kodlama icin . Farlar 5liradan asagida bulunmaz bcm gateway afl unitesi derken 7500-8000 e maal olur . Benim yaptıgım donemde uyguna olabilirdi ancak şuanda pek mümkün gözükmüyor ne yazikki

forzaGilles, hakan1979 ve mutlubey17 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 saat önce, hakan1979 yazdı:

@realunreal rica ederim

kardesim tekrardan hayirli olsun video bizi yaniltici olabilir kisalarda videoya bakarsak sanki randiman yok gibi izlenim edindim uzunlar guzel yaniyor ama dedigim gibi videoda bizi yaniltmis olabilir gule gule kullan

hakan1979 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, turgay8268 yazdı:

kardesim tekrardan hayirli olsun video bizi yaniltici olabilir kisalarda videoya bakarsak sanki randiman yok gibi izlenim edindim uzunlar guzel yaniyor ama dedigim gibi videoda bizi yaniltmis olabilir gule gule kullan

Hocam randıman olamamasını hangi referans noktasından aldınız ? Merak ettim? Bizede açıklarsanız aydınlatma konusunda yeni bir bilgiye sahip olalım .

hakan1979 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, İlker34 yazdı:

Hocam randıman olamamasını hangi referans noktasından aldınız ? Merak ettim? Bizede açıklarsanız aydınlatma konusunda yeni bir bilgiye sahip olalım .

vudeoyu izlersen arkadas uzun farlarda gidiyor o acidan bakarsan guzel kisalara gectigi bir kisa bolum var orda yeterli aydinlatma varmis gibi durmuyor ayrica yazima ekledim video yaniltici olabilir diye belkide biz videodan izledigimiz icin yanilmista olabiliriz diyede belirttim

hakan1979 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, turgay8268 yazdı:

vudeoyu izlersen arkadas uzun farlarda gidiyor o acidan bakarsan guzel kisalara gectigi bir kisa bolum var orda yeterli aydinlatma varmis gibi durmuyor ayrica yazima ekledim video yaniltici olabilir diye belkide biz videodan izledigimiz icin yanilmista olabiliriz diyede belirttim

Hocam kısa ile gidiyor bir ara far kapatıyor :) bence performans harika. 

Ender, mutlubey17, hakan1979 ve 2 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, yusuf yazdı:

Hocam kısa ile gidiyor bir ara far kapatıyor :) bence performans harika. 

Eğer uzunları hiç açmadıysa aydınlatma mükemmel :)

Zaten far anahtarının kapanma sesini duyuyoruz videoda farları kapatıyor sadece gündüz LED’lerinin aydınlatması açık kalıyor o bölümde.

yusuf ve hakan1979 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Videoda uzunları hiç açmadım bir ara far ayarıyla oynadım. biraz kısa bir video oldu kusura bakmayin. telefonu tutup araç kullanmak zor oluyor. Daha önce hiç led aydınlatmalı bir araç kullanmadigimdan kıyaslama yapamıyacağım genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, dangerouz yazdı:

Hayırlı olsun, ben alabinlmek için henüz nakit bulamadım, kendim almışım gibi de heyecanlandım.Gece sürüşü için yeni vedeolar bekliyoruz birçok kişi için referans olacaktır.

teşekkür ederim. genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine . inşallah sizlerede nasip olur.

dangerouz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, dangerouz yazdı:

Eğer uzunları hiç açmadıysa aydınlatma mükemmel :)

Zaten far anahtarının kapanma sesini duyuyoruz videoda farları kapatıyor sadece gündüz LED’lerinin aydınlatması açık kalıyor o bölümde.

merahaba, uzunları hiç açmadım arada far ayarıyla oynadım. dediğiniz gibi bir ara farı kapatıp açtım orda aydınlatma miktarını net görün istedim. 

dangerouz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.07.2019 at 1:39 AM, turgay8268 yazdı:

teşekkür ederim.

Videoda uzunları hiç açmadım bir ara far ayarıyla oynadım. genel anlamda aydınlatma yeterli geldi bana. Vakit bulunca tekrar bir video çekeceğim burdan paylaşırım yine 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...