Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Arkadaşlar farları bugün taktırdım gerçekten güzel durdu. gece aydınlatmasını daha deniyemedim ama bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. yakın zamanda youtuba bir video eklerim. 

Ekli dosyayı görüntüle 22553

Ekli dosyayı görüntüle 22554

Ekli dosyayı görüntüle 22552

Ekli dosyayı görüntüle 22555

Ekli dosyayı görüntüle 22556
kardesim hayirlinolsun guzel duruyorlar kaca maal oldu birde bunlar led sinyallimi yoksa beyaz j ledlerdenmi sinyal veriyor

@turgay8268 teşekkür ederim. alah razı olsun. 900 euro yani 5800tl'ye geldi bana 150 taktırmaya verdim . sinyal olarak en üst fotoğraftaki hali sinyal vermiş hali ön sinyaller kayar led.

@hakan1979 hayırlı olsun güzel duruyor arabaya hava katmış.

@turgay8268 teşekkürler. aydınlatma videosu çekip yakın zamanda paylaşacağım. benim bildiğim 7.5 için henüz yok ama yakında çıkartırlar diye tahmin ediyorum.

@skysoblue85 Asya Makina Otomotiv osram yetkili bayi buraya sipariş verdim çok ilgili kişiler.  yaklaşık 2 aylık süreçte geldi. irtibat  sercan bey. tel: 05559742966

merhabalar güzel olmuş ama kendi şahsi düşüncem bu paraları arabaya harcamaktansa üstüne para katıp üst pakete geçmeyi tercih ederim

@turgay8268 2 aylık beklemeyi birde bana sorun geçmedi zaman  :)   teşekkürler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt