Golf kaput üzerindeki iz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanığa malesef amatör bir çözüm bulunmuyor.Ya pasta cila makinesiyle pasta yapılacak yada daha ileri düzeydeyse zımpara pasta yapılacak.

Hocam merhaba,

Kuş pisliği acayip asitlidir ve müdahalede biraz gecikince karşılaştıgınız gibi bir durum ortaya çıkar. (Her akşam iş dönüşü arabanın ettafında bir tur dönüyorum 😆)

Bence bir cila varsa elinizde ilk önce bir onla deneyin. Çıkmazsa ince bir pasta ile elle çıkartabilirsiniz tabi çok uzun süre kalmadıysa.

@yusufacs

hocam benımde kuş pisligi yüzünde iz kalmişti. birkac kaportacıya gösterdım pasta cila ile gecer mi diye hepsı olumsuz birşekilde geçmez dediler. canım cok sıkılmıstı ki bir yerde okudum fön makıne ile ısıtınca geciyor diye. ne olursa olsun dedim güzelce izin oldugu yeri temizledim ve fon makınası ile isittim sonuc muhteşem şimdi bakıyorum nerede oldugunu bulamıyorum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusufacs

hocam benımde kuş pisligi yüzünde iz kalmişti. birkac kaportacıya gösterdım pasta cila ile gecer mi diye hepsı olumsuz birşekilde geçmez dediler. canım cok sıkılmıstı ki bir yerde okudum fön makıne ile ısıtınca geciyor diye. ne olursa olsun dedim güzelce izin oldugu yeri temizledim ve fon makınası ile isittim sonuc muhteşem şimdi bakıyorum nerede oldugunu bulamıyorum :D
Bunu hemen müsait bi zamanımda deneyecem işey yararsa mükemmel olur :)

Hafif bir çizik var orada 1tl büyüklüğünde kadar kuş pisliği izi vardı. Foto yaptıktan sonra çekmişim öncesi yok. Fon makinasını sac kurutur gibi sağa sola yukarı aşağıya hareket ettirerek uygulayayin 3_5 dk ısıtın sonra tekrar buraya sonucu belirtin😁 arayı fazla uzun tutmayın bence bu aksam falan yapabilirsiniz ben öyle yapmıştım aksam karanlığında telefonun flash ile

IMG_20180613_204904.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar herkese merhaba, ben de bu dertten muzdariptim. Ancak lekeler boyayı kabartmamıştı, su lekesi gibi görünüyordu. Cila makinasını üstünde çok düşük hızda bastırarak bir miktar pasta uyguladık ve lekeler ortadan kalktı. Uygulamayı bir detailing firmasında yaptırdım. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt