Montaj ve Kodlama Konusunda Yardım İstiyorum.

Arkadaşlar montajı kendim yapmaya karar verdim ama şöyle bir sorun var.Sette gelen kablo demeti yekpare halde.Neyi nereye takacağım konusunda kafam karıştı.Yardımcı olur musunuz ?

IMG_20190725_134629.jpg

IMG_20190725_134734.jpg

Aliexpress üzerinden almış olduğum far-yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası setinin montajını ve kodlamasını Ankara'dan @necati usta yaptı.Herşey istediğimiz gibi oldu.Kendisine titizliği ve ince işçiliği için teşekkür ediyorum.Eline emeğine sağlık @necati usta.

@freelance Bende bu linkteki teybi Golf 7 Comfortline 2014 aracım için satın almayı düşünüyorum. O zaman kutu üzerine ucuz fiyat yazdırmak önemli bir faktör, satıcıyla bu konu için iletişime geçeceğim. Teşekkürler.
Hocam aliexpresste ürünün alt kısmına Türkiyeden birsii stok bulundurduğunu yazmış. Dikkatinizi çekti mi ? 
Ekran Alıntısı.JPG

Aliexpress üzerinden almış olduğum far-yağmur sensörü ve otomatik kararan dikiz aynası setinin montajını ve kodlamasını Ankara'dan @necati usta yaptı.Herşey istediğimiz gibi oldu.Kendisine titizliği ve ince işçiliği için teşekkür ediyorum.Eline emeğine sağlık @necati usta.
Ben teşekkür ederim abi. Güzel günlerde kullanın.

Necati usta candır.....

Apo ustaya bilet alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam istanbul a yolun düşerse gel ben montajını yapayım. Öyle para falan da istemem yemek ısmarlarsın olur .  :)

@freelance hocam keşke montaj yapılırken video veya fotoğraf çekip burada paylaşsaydınız! İnsanların işi görülünce buraları unutuyorlar!

@kairos34 hocam multimedya ürünler kesinlikle takılıyor, %20 gümrük + %20 ÖTV uygulanıyor toplamda vergi oranı %45 oluyor, ayrıca x-ray cihazından geçtiği için parçalar kutu içeriği görülüyor, bence aynı fiyatlarda kargo payı yüksek ürünler var onlardan alınız, kargo ücreti vergiye tabi değildir. 

Yada şansınızı deneyin eğer fazla gümrük çıkarsa takipli kargo sonuçta ürünü almazsınız iade gider.

@tuncer_2632 hocam montajı ve kodlamayı ben yapmış olsaydım seve seve video hazırlar,fotoğraf çekerdim.Ücreti mukabilinde yaptırdığım bir işti bu.Bu işten para kazanan ve işini hakkıyla yapan birinin videosunu çekip burada veya başka bir platformda paylaşmak bana pek etik gelmiyor.Kusuruma bakma  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt