Direksiyon değişimi

Cumaalioz

Yeni Üye
İsim
Cumaali
2013 highline golf 7 aracım var.Teknik konulardan çok anlamadığım için buraya yazıyorum. İstersek direksiyonunu yuvarlak R direksiyon ile değiştirebiliyor muyuz yardımlarınız için teşekkürler

Değiştirebilirisiz teknik açıdan herhangi bir problem olmaz

Bilginiz varsa sök tak şeklinde kabloların takılmasıyla kolay oluyor mu yoksa tekerlerle bağlantı ayarı gibi daha çok işçilik ister mi

Bilginiz varsa sök tak şeklinde kabloların takılmasıyla kolay oluyor mu yoksa tekerlerle bağlantı ayarı gibi daha çok işçilik ister mi
El beceriniz ve gerekli aletleriniz var ise sizde yapabilirsiniz. YouTube'da Noyan adlı kanal kendi aracı üzerinde montajı göstermişti çokça detaylı olmasada pratik olarak uygulayabilirsiniz.

Bugün doğuş maslak yedek parça ile görüştüm. Servis olarak değişimi desteklemediklerni belirttiler.  Siz dışarda kendiniz yapabilirsiniz dedi ancak garanti dışı kalmaya neden olabilir dedi bende vay babaynın dedim 

fiyatını da sallamadıysa 7 bin civarı dedi

@Alpyaman Direksiyon değişimi için 7 binlira mı?? Yuh ön takımı yeniden yapacak galiba

daha uygun fiyata malum siteden bulabilirsiniz ender elektronik veya vural oto da vardır 

Geri
Üst Alt