cila önerisi ?

turgay8268

Üye
İsim
trg
selam arkadaslar gercekten iyi bir parlaklik ve su kaydirma saglayan cila gerekli önerileri olan arkadaslar kullanip gercekten memnun olan varmidir 

Bende almayı düşünüyorum ufak bir araştırma yaptım yanlış yönlendirme yapmak istemem ama kendim bunu buldum menzerna power lock ultimate protection adı kullanımı kolay biraz pahalı ama kaliteli bir ürün (not kullanamadım başka ürünlerlerlede kıyaslama yapamıyorum deneyimli bir çok arkadaş vardır yorumlarlarlarsa hepimiz aydınlanırız) 

Meguiarsın ürünleri bu noktada çok kaliteli diyebilirim. Bende hem katı hem de sprey cilası mevcut. Beni fazla yormasın bu cila uygulaması derseniz. Meguiarsın quick wax ını öneririm. Aracınızı yıkadıktan sonra hızlı bir şekilde mikrofiberle üzerinden geçersiniz. Daha kalıcı olsun istiyorsanız meguiars nxt 2.0 sıvı cilayı tavsiye ederim. Ben arabayı aldığımdan beri hep meguiarsın ürünlerini kullandığım için diğerleri hakkında pek bilgim yok fiyat olarak da meguiars belki bir tık fazla olabilir emin değilim ama baştan beri bu markanın ürünlerini kullanıp memnun olduğum için diğerlerine bakmadım hiç.

Meguiarsın ürünleri bu noktada çok kaliteli diyebilirim. Bende hem katı hem de sprey cilası mevcut. Beni fazla yormasın bu cila uygulaması derseniz. Meguiarsın quick wax ını öneririm. Aracınızı yıkadıktan sonra hızlı bir şekilde mikrofiberle üzerinden geçersiniz. Daha kalıcı olsun istiyorsanız meguiars nxt 2.0 sıvı cilayı tavsiye ederim. Ben arabayı aldığımdan beri hep meguiarsın ürünlerini kullandığım için diğerleri hakkında pek bilgim yok fiyat olarak da meguiars belki bir tık fazla olabilir emin değilim ama baştan beri bu markanın ürünlerini kullanıp memnun olduğum için diğerlerine bakmadım hiç.
tsk ederim dostum pratik olmasi daha guze olur tabi  mat cilalar sivi olanlara gore daha zahmetli sanirim

sonax brilliant shine detailer
Ben bu ürünü tavsiye ederim su iticilik özelliğini uzun süre muhafaza ediyor , kokusu ve rengide güzel [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sonax autoglm meguars üçüde güzel ekonomik olarak sonax derim 

Screenshot_2019-07-22-21-30-04-866_com.pozitron.hepsiburada.png

@turgay8268 sonax için demedim auto glym için dedim 

sonaxtan pahalı üründür. Sonax hiç kullanmadığım için aradaki farkı bilemiyorum. Ancak YouTube üzerinde karşılaştırmalı videolar oluyor 

Geri
Üst Alt