6,5 Composition Media Carplay montaj

@kizilat aynen hocam ekran değişmesede olur ama en az 6.5 inç olacak. biz bu ekranı alırken arteon dan çıkma yeni nesil ekran vardı 8 inç onu bu ana üniteye taktılar süper oldu görüntü kalitesi mükemmel 😀 ama o ekranın golf 7 ye çerçevesini bulamadılar o yüzden bu ekran a döndük.

@berkehans Hocam 2013 highline ana üniteye 6,5 üzeri ekran takarak  yazılım güncellemeyle entegre edebilir miyiz bu sistemi?

@isok malesef hocam yazılım güncellemeyle olmuyor, ana ünite değişmesi lazım app connect destekleyen ana ünite takılması gerekli 

24A ariyorum bende uygun bulursam ama 24C ve 44 buldum, bunlarda durum nedir acaba? Sanki 24B takip tam calistiramayan vardi? Ekranlarinda da voice tusu varmi diye baktim yoktu ama ona gereksiz bakmisim sanki, fark etmiyor diye anladim. Voice tuşu olanda ne fark var acaba ne ise yariyor o tuş?

Soru halen gecerli :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba beyler
bu platformda yeniyim yardiminiza ihtiyacim var.

araca bu ekrani taktim ama gosterge ekrani ne zaman kontagi kapatsam tekrardan turkce dil ingilizceye donuyor buda cok sinir bozucu bir durum . 
ayni zamanda merak ettigim birsey eski orjinal comfort teypte sanki ses daha tok basslar daha canli geliyordu . Berrak ses alamadim gibi aslinda fiyat performans olarak gayet iyi ekran ve tuslar gayet kaliteli ama seste pek olamadim kullanan benim gibi dusunen veya farkeden varmi yardimci olursaniz sevinirim 

34FCD07B-4726-4AC6-BFE6-EF70E2279448.jpeg

Golf 1.2tsi 110ps Comfortline Man + Işık Görüş+ sürüş komfort

5' Composition Colour bluetooth lu Teyp vardı ve ne zamandır carplay li teyp arıyordum sonunda bulduk.

Herşey tamam ama sadece torpido yuvası kaldı bana golf 7 highline torpido yuvası lazım arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim!

Ekli dosyayı görüntüle 22474

Ekli dosyayı görüntüle 22475

Ekli dosyayı görüntüle 22476

Ekli dosyayı görüntüle 22477

Ekli dosyayı görüntüle 22478

Ekli dosyayı görüntüle 22479
Hocam bu teyp taktıktan sonra sesde bi değişim oldumu acaba

Merhaba beyler
bu platformda yeniyim yardiminiza ihtiyacim var.

araca bu ekrani taktim ama gosterge ekrani ne zaman kontagi kapatsam tekrardan turkce dil ingilizceye donuyor buda cok sinir bozucu bir durum . 
ayni zamanda merak ettigim birsey eski orjinal comfort teypte sanki ses daha tok basslar daha canli geliyordu . Berrak ses alamadim gibi aslinda fiyat performans olarak gayet iyi ekran ve tuslar gayet kaliteli ama seste pek olamadim kullanan benim gibi dusunen veya farkeden varmi yardimci olursaniz sevinirim 

Ekli dosyayı görüntüle 24079
hocam bende de aynı teyp takılı sanki eski teypte daha iyiydi ses kalitesi. Fakat yanılıyor da olabilirim. Babamda mk3 leon var onun sesi benim araçtan net şekilde daha iyi şu an

hocam bende de aynı teyp takılı sanki eski teypte daha iyiydi ses kalitesi. Fakat yanılıyor da olabilirim. Babamda mk3 leon var onun sesi benim araçtan net şekilde daha iyi şu an
Bende teybi bluetooth eklemek icin degisirken Çin'li 6.5" lerin ses kalitesinin iyi olmadığı yorumunu okudugum icin 5" bluetooth'lu olani taktirmistim. Ses kalitesi ekranin buyuk olmasindan çok daha önemli benim için.

Bide açıkçası bu duz modelin görünümü bana pek iyi gelmiyor, diğer model araçla daha bütünleşik.

@Cucu13 Hocam bendede aynı cihaz var carplay gibi özellikler ayrı bir hava katıyor. Radyo ses kalitesinde bariz düşüş var bas olarak ama tiz olarak aynı. Bluetooth üzerinden yada carplay ile ses kalitesinde bir düşüş yok nerdeyse aynı. 

Geri
Üst Alt