6,5 Composition Media Carplay montaj

@kralmali 600₺ olan ürüne ender elektronik 1750₺ para istiyor, benim aracımda orjinal composition media cihazı ve app connect olmuş olsaydı 1800₺ verip açtırırdım benim için orjinal olması önemli .

bu arada appconnect kodu 1800₺ olmuş.

bu gün servisten uyumlu torpidoyu sipariş verdim 800₺ ye 

B208890D-894F-4683-AF0C-4B3B49302936.jpeg

41115703-1868-4AE4-9081-C0FAC8F283B3.jpeg

@Beşiktaş1903 merabalar hocam torpido yuvasını bugün sipariş verdim servisten 800₺ ye, montajı çok zormudur siz montajını nasıl yaptınız?

@berkehans hocam ne kolay ne zor ikisinin arasında diyelim ben kırmamak adına 150 tlye taktırdım 

@berkehans Hiç zor değil aslında ama, bu işlere eliniz yatkın değilse hiç uğraşmayın derim ben....

@berkehans golflerdeki kod819 sanırım. bu passattan çıktığına göre konuyu açıklıyor. buradan takip ettiğime göre golflerde mute tuşu olup 824 kodlu yok diye biliyorum.

2013 highline aracımdaki media ekranını büyütmek istiyordum. bununla değiştirmek mantıklı olur mu sizce? 

@isok 6,5 ekranı direkt takıp çalıştırmak mümkün ama bileşen koruma uyarısı verecektir muhtemelen.

@isok hocam highline sa aracınız ve dsg ise bence aracı kullanmaya devam edecekseniz tavsiyem discover pro mib 2 taktırın.

@yavuzbattal yağ socaklığı, soğutma sıvısı sıcaklığı, turbo basıncı, güç bunlar performans ekranından, hocam sizin için performans ekranından bir resim çektim.@yavuzbattal

3C7B3C65-0B0B-4107-B8AE-83B7E7A686DB.jpeg

ya dostlar şimdi bu passat ekranı ise , highline araçlarda torpidodaki üniteyi değiştirmeden 824 kodlu passat 6.5" ekran takarak appconnct carplay olayını halledebiliryormuyuz ?

@berkehans Berkehan bunlar için ayrıca bir adaptasyon veya kodlama yaptın mı? Bende de bu ekran çıkıyor ancak G değeri dışında diğer bilgiler 0 gösteriyor.

@yavuzbattal yavuz kardeşim aynen yapıldı ve benim getaway uymadığı için o değişti Sizin aracınız highline mı?

İyi günler orijinal ekranı satmayı düşünürseniz alabilirim. Bende orijinal bluetotlu orijinal cihazı arıyorum

@Tevfiksoysal hocam elimde orjinal çizik dahi olmayan 2017 model golf 7.5 tan çıkma 6.5 inç bluetooth lu ekran var düşünürseniz pm atın.

Geri
Üst Alt