6,5 Composition Media Carplay montaj

berkehans

Üye
İsim
Berkehan
Golf 1.2tsi 110ps Comfortline Man + Işık Görüş+ sürüş komfort

5' Composition Colour bluetooth lu Teyp vardı ve ne zamandır carplay li teyp arıyordum sonunda bulduk.

Herşey tamam ama sadece torpido yuvası kaldı bana golf 7 highline torpido yuvası lazım arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim!

IMG_2321.JPG

IMG_2324.JPG

IMG_2329.JPG

IMG_2248.PNG.jpg

IMG_2350.JPG

IUGW7566.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah çok güzel olmuş güle güle kullanın. uzun zamandır istediğim bir media ekranı. Ekran orjinal galiba. nekadar fiyata çıktı acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ekran orjinal çıkma ürün comfortline olduğu için 4.500₺ ye mal oldu highline a daha uygun a gelir.

Hocam ekran orjinal çıkma ürün comfortline olduğu için 4.500₺ ye mal oldu highline a daha uygun a gelir.
Güle güle kullanın standart app connectli cihaz için bu masrafa girmişken neden discover pro düşünmediniz özel bi sebebi mi var acaba hem daha büyük ekran hemde içerisindekiler buna göre daha işlevsel.İlerde de satmak istediğinizde harcadığınızın büyük kısmını çıkarmış olurdunuz.

@driver_can hocam discover 7.500₺ gibi oluyor du bende o kadar para vermek istemedim ve yolda giderken video izlemek istemiyorum sonuç olarak bir risk hocam benim için bu yeterli .

Torpido yuvası servisten 800 TL civarı temin edebilirsiniz ben öyle yaptım. 

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Pahalı gibi geldi bana açıkçası, bende düşünüyorum uzun süreden beri media ünitesi canımı sıkıyor.

Medianın çıkması 1000 TL civarı bulunabiliyor + torpido 800 TL başka neye ihtiyaç var bilen arkadaşlar yazarlarsa memnun olurum.

İşin içine girersem bilerek başlıyayım en azından.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Pahalı gibi geldi bana açıkçası, bende düşünüyorum uzun süreden beri media ünitesi canımı sıkıyor.

Medianın çıkması 1000 TL civarı bulunabiliyor + torpido 800 TL başka neye ihtiyaç var bilen arkadaşlar yazarlarsa memnun olurum.

İşin içine girersem bilerek başlıyayım en azından.
Şu konuyu inceleyebilirsiniz hocam. Tuna hocam yazmış işlemleri.

Golf 1.2tsi 110ps Comfortline Man + Işık Görüş+ sürüş komfort

5' Composition Colour bluetooth lu Teyp vardı ve ne zamandır carplay li teyp arıyordum sonunda bulduk.

Herşey tamam ama sadece torpido yuvası kaldı bana golf 7 highline torpido yuvası lazım arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim!

Ekli dosyayı görüntüle 22474

Ekli dosyayı görüntüle 22475

Ekli dosyayı görüntüle 22476

Ekli dosyayı görüntüle 22477

Ekli dosyayı görüntüle 22478

Ekli dosyayı görüntüle 22479
Performans ekranında yağ sıcaklığını yazıyor mu?

Geri
Üst Alt