VW GOLF R TEST - İNCELEME

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Umut Abi ve aracı ile gerçekleştirdiğimiz, ufak testimiz, Buradan Umut Abiye tekrar teşekkür ederim, unutulmaz bir gün yaşadım. Çok eğlendik. Kesinlikle her şey için Golf bir tutkudur. Golf R tutkuların doruk noktası.

İyi seyirler.

@enpisagor

Süpermiş... :( '

Güzel bir test olmuş.

Aracı bilerek kullanmak böyle bir şey olmalı Umut Hocam

ve Can Hocama teşekkürler.

@enpisagor  @Umut  Sıkılmadan izledim elinize sağlık, flaşlı farlar da değişikti :) Teşekkür ederiz.

@enpisagor Can ellerine sağlık. Çok güzel bir video olmuş. Artık Saffet'in kafa tırmalayan sesiyle incelediği Golf R videosuna güzel bir alternatif oluştu :) Bu arada Umut Hocam'ın arabası da gerçekten çok güzel. Maşallah diyelim :) @Umut

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar, sağolun. Maşallah gerçekten  Golf R anlatılmaz, yaşanır sadece :D

@enpisagor

Bu ortam aradığımız ortam bizim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Golf R buradaki herkesin istediği bir araç denilebilir. ;)

Can hocam testleriniz ile alakalı bu forumu kurmadan da tavsiyem olmuştu size yine bir tavsiye vereyim.

Bazen sesiniz çok kısık kalıyor. Ne dediğinizi duymakta zorlanıyoruz :)

Bu arada benim aklımda kalan sahne şu...

0-100 denemesinde araç 38 ile başladı  s=s19

@Orhan Hoca

Teşekkürler Orhan Abi evet Golf tutkusu kağıt paspaslar da videoda belli, bagajı çekmedim ama bir sürü vardı :D

380 nm tork var araçta, benzinli bir araç için mükemmel değil mi?

Vag olayında özellikle frende tüm yanan stopları olsa daha göz alıcı olurdu, ama Umut Abi böyle orijinal kalmasını istediğini söyledi, bende saygı duydum tabii  :'(

@yusuf

Destek ve tavsiyeniz için teşekkür ederim,  amatörlük sonucu böyle oldu yine, ama ekipman anlamında kendimi geliştirmeyi düşünüyorum, kısmet olursa ileride kalite artacak, ancak yeni araba ile maddi imkanlar biraz zor dönemde olduğu için bu hobiye pek bir bütçe ayıramadım :/

Umut Hocam ve Can Hocam bu keyifli video için çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir 20 dakika geçirdim  :)

@Umut @enpisagor

Moderatör tarafında düzenlendi:

@gdervisoglu Biz teşekkür ederiz, bizde çok eğlendik, dikkatiniz ve sn yi payaşmanız takdire şayan, tekrar teşekkürler.

Geri
Üst Alt