golf j led far yardimi

turgay8268

Üye
İsim
trg
selamlar arkadaslar  aracimda tek yanan j let  var bunun cift yakabilmek mumkunmu  mumkunse ne sekilde bir islem yapilmali bilgi sahibi olan yada yaptiran varmidir?

Orjinal şekilde çift j led yapmak için beyin değişimi vs gerekiyor biraz daha maliyetli. Alternatif olarak farı açtırıp çift j yaptıranlar da var. Forumumuzda konuları mevcut.

Orjinal şekilde çift j led yapmak için beyin değişimi vs gerekiyor biraz daha maliyetli. Alternatif olarak farı açtırıp çift j yaptıranlar da var. Forumumuzda konuları mevcut.
valla dostum aradim forumda bulamadim link atarmisin bana tica etsem yaptiran kimdir bir irtibat kuralim

Far tasarım merkezi yapıyor genelde işçilikleri kaliteli ancak çift j yaptıran arkadaş çok hafif bi ton farkı olduğunu söylüyordu ancak fotoğraflarda belli değildi. Orijinal farları açtırmak kapatınca su vs. Durumu yaptıracağınız yerle iyice konuşup anlaşmanız lazım

tatil dönüşü

çift U yapma projem var

şimdilik bir sorun görünmüyor

yapabilirsem resim ile paylaşırım

Far değişmeden, sadece beyin ile oluyor mu çift J işi?

Geri
Üst Alt