bugün 1.0 tsi dsg alicam dikkat etmem gerekenlernedir

turgay8268

Üye
İsim
trg
arkadaslar suan antalyaya arac almaya gidiyorum otobuste arac 2017 1.0 dsg golf dikkat etmem gereken ozellikle nelerdir bilhassabu araci kullanan arkadaslardan tavsiyler bekliyorum yardimci olurmusunuz 

Şimdiden hayırlı olsun , araç dsg olduğu için iyi niyet garantisi bozulmaması açısından mutlaka servis bakımlı olsun , servis faturaları vs duruyorsa onları göstermesini isteyin veya servisi arayın , volkswagenim uygulamasından da servis geçmişini görebilirsiniz.iyi bir expertize aracı baktırın.Araç donanımı ne ise jant , multimedia vs orijinalle aynımı kontrol edin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=167]erkanwrc[/mention] dostum vw uygulamasından servisler kontrol ediliyormu  dediniz. applikasyonmu bahsettiğiniz. servisten fatura istemekten iyidir.. 
Evet telefona vw uygulamasını indirin plakayı vs girin şase numarası servis kayıtları çıkıyor ama yalnızca servise giriş tarihleri gözüküyor. Eskiden siteden bağlanırdık bakımı hangi servis danışmanı yapmış neler yapmış faturasına kadar çıkıyordu şimdi kaldırdılar nedense

Evet telefona vw uygulamasını indirin plakayı vs girin şase numarası servis kayıtları çıkıyor ama yalnızca servise giriş tarihleri gözüküyor. Eskiden siteden bağlanırdık bakımı hangi servis danışmanı yapmış neler yapmış faturasına kadar çıkıyordu şimdi kaldırdılar nedense

Önceden pc den girince de oluyordu di mi hocam? Önceden aracımın bakım faturalarına ulaşıyordum, şimdi yok sanırım. Zamanında pdf olarak iyi ki indirmişim

Önceden pc den girince de oluyordu di mi hocam? Önceden aracımın bakım faturalarına ulaşıyordum, şimdi yok sanırım. Zamanında pdf olarak iyi ki indirmişim
Önceden vardı evet şimdi sadece tarih bilgisi görünüyor

Şimdiden hayırlı olsun , araç dsg olduğu için iyi niyet garantisi bozulmaması açısından mutlaka servis bakımlı olsun , servis faturaları vs duruyorsa onları göstermesini isteyin veya servisi arayın , volkswagenim uygulamasından da servis geçmişini görebilirsiniz.iyi bir expertize aracı baktırın.Araç donanımı ne ise jant , multimedia vs orijinalle aynımı kontrol edin.

tsk ederim kardesim aldik dun gece sabaha kaar yol geldik antalyadan aldik aracta hata boya yok ilk bakimi serviste yapilmis ikinvi bakiminada daha var arac orjinal expettizinide yaptirdim depoyu doldurdum antalyadan istanbul ataturk hava limanina yarim depodan bir milim alltaydi nerdeyse yarim depo benzinle geldi kapaga kadar doldurttum 423 km de ibre yerinde  oynadi 765 km yol geldim uc gun once 1.2 tsi satmis biri olarak ondan daha canli ve daha seri sessiz 

3D849B6F-7DDF-4753-A351-6272B1750A3B.jpeg

5790AE44-EC32-4282-AB66-DCDB92B94B6A.jpeg

219D533A-F549-4263-9922-398616F4958A.jpeg

1A6B25B4-9A8F-4849-BC2C-B091181FA9EA.jpeg

E9F33ED6-43E4-465C-88CF-2F89B1ECA13E.jpeg

41DFF769-E378-418D-A467-9ABC95C8B28B.jpeg

Hayirli olsun, bu renk cok guzel. Tungsten yerine bunu almadigima hayiflanirim.

Hayırlı olsun , comfortline ek olarak çok güzel opsiyonlar alınmış . Gördüğümüzün dışında hangi opsiyonlar var 

Hayırlı olsun , comfortline ek olarak çok güzel opsiyonlar alınmış . Gördüğümüzün dışında hangi opsiyonlar var 
valla dostum aractaki teyple hayalet ekran serviste fiyati sordum expertizi yaptirirken antalya ww servisinde yaptirdim ekranla teyp 25 bin kusur tl bubaractaki teyp mib 2.5 digerlerinden degil pek arka logo kamera cam tavan masaj koltuk vs yani epey dolu dostum 

Hocam şimdi inceledim ilanı masajlı koltuk yok yanlışınız var .Standart highline ek olarak gördüğüm kadarıyla büyük ekran ve logo kamera var .

Geri
Üst Alt