ACIL Yardim- Motora kedi girdi 1.0 tsi

krym

Katılımcı Üye

İsim
hakan
Araç
MK8 GTI
Arkadaslar aracin motoruna kedi girdi, itfayiye cagirdim cikartamadilar, yol yardim falan aradim kimse sallamiyor, aranizda bu konuda tecrübesi olan var mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar aracin motoruna kedi girdi, itfayiye cagirdim cikartamadilar, yol yardim falan aradim kimse sallamiyor, aranizda bu konuda tecrübesi olan var mi?
Su sıkmayı deneyin sıkışmadıysa çıkar o şekilde.

Kornayı bağart hocam biraz ben öyle yapiyorum.Benim arabayada dadandılar.Tekerlek üstleri çiş içinde bazen.Kornaya basıyorum dadat çıktı çıkmadı basıyorum marşa.Sizdeki kúçük kedidir salaklanmıştır o yüzden çıkmıyordur.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck yavru kedi dondu kaldi galiba, itfayiye bir gaz sıktı, site ayaga kalkti, kornayida denedik

@AhmetCakmak arabayi kapali garaja cektim, kendisi cikar diye umut ediyorum, olmadi cektiricem  lifte kaldiricam,

ayrica volkswagen acil yardim da beni yarim saat bekletti, sonra yüzüme kapattilar, ne varsa itfayiyede var, 5 dakikada kapinin önüne geldiler

Hocam o yavru kedidir.Büyük kedi olsa çoktan kirişi kırıp kaçardı.Yavru ve daha süt emen kedidir çok korkmuştur ve çıldırabilir.Bekleyin biraz anası gelip çıkarır zaten yakındadır.Yaş mama fayda etmeyebilir.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sakın olun korkmuştur mama ve süt işinizi görecektir birazda su sıkışmış ihtimali de var ama inş sikismamistir yarına kadar bekleyip aracı life kaldırmak mantıklı aç ve susuz kalmasindan iyidir kediye ve aracınıza zarar vermeden umarım sağlıcakla bu iş sonuçlanır geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun 

@Mmt0634 sagolun hocam istanbuldayim

Yarin sabah araba cekiciyle servise götürülecek, insallah güzel haberleri size yazarim

@krym ben yarın ankarada olacağım su anda adiyamandayim... nasip umarım herşey yolunda gider Allah yardımcınız olsun... yinede naçizane fikrim takdir sizindir az miktarda  su süt koyma imkanınız olursa lastigin alt tarafına daha sonra araçtan uzağa birazdaha çok şu süt koyarsanız muhtemel el ayak çekildiğinde korkusunu yendiğinde kokuya dogru çıkacaktır sıkısmadiysa ki inş sıkısmamistir... sıkışsa acı şekilde miyavlar muhtemel korkudan sessizce duruyor dur hayırlı akşamlar herşey gönlünce olsun saygılar 

@Mmt0634 cok tesekkür ederim hocam, su ve yas mama koyduk, -2 de issiz bir yere cektim, artik bekliyecegiz, yarin hallolur insallah, kedi de sag salim kurtulur insallah, kendisini bulursam evlat edinecegim adini da golf koyucam :)

Geri
Üst Alt