Klimadan gelen toz,küf kokusu

cemoli_52

Üye
İsim
Cem
Arkadaşlar klimayı açtığım zaman gerek ac modunda gerek sync modunda toz ve küf kokusu alıyorum ve camlari acmama rağmen koku gitmiyor ve klimayı her actigimda devam ediyor.bu durumu nasıl çözerim yardımcı olabilir misiniz?

Aracı stop etmeden 1-2 dk önce  a/c yi kapatın klima kanalları kurusun koku kaybolur .

Polen filtresini değiştirmekle deneyebilirsiniz hocam, lakin polen filtreniz yeniyse Motip Airco Klima Temizleyici Köpük alıp videosunda anlatıldığı gibi yaparak havalandırma borularını temizleyebilirsiniz. Ben bu şekilde kurtuldum kötü kokudan.

Polen filtresini değiştirmekle deneyebilirsiniz hocam, lakin polen filtreniz yeniyse Motip Airco Klima Temizleyici Köpük alıp videosunda anlatıldığı gibi yaparak havalandırma borularını temizleyebilirsiniz. Ben bu şekilde kurtuldum kötü kokudan.
@Ysn yaklaşık 1 sene olmuş. Ürün ile ilgili yorumunuz nedir? Koku sevmeyen birisi olarak(parfüm dahil) ürünün kokusu yoğun mu ve kalıcılığı sizce nasıl? (Bir de ürünün kokusunu geçirmeye çalışmamak için soruyorum)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt