Golf 7 arka havalandırma klipsi kaybolmuş

gokhan8585

Üye
İsim
gökhan
arkadaşlar merhaba fotodaki klips kayıp yabancı sitelerede baktım bulamadım.sizce nerde bulabilirim?

ssasas.jpg

Yedeğinden ziyade, nasıl kaybolduğu. Elektrik süpürgesi mi yuttu acaba. çıkmacılardan  kırıkta olsa alıp, o klipsi değişmektir en doğrusu.

Upvote 0
@gokhan8585 benimki de kırılmıştı bikaç yere baktım ancak bulamadım öyle kullanmaya devam ettim. eğer bularsanız bilgisini verirseniz sevinirim.

Upvote 0
Bu klipslerden bulabilen var mı arkadaşlar ya da bir çözüm yolu önerisi olan? Kafayı yemek üzereyim... Servis komple havalandırma kanallarını değiştirmek gerekiyor diyor ve 2liralık parçalar için 2300 tl civarında bir fiyat çıkarıyor. Nasıl çözdünüz ?

Upvote 0
bizim çocuk ayağını çarpınca o klips havalandırmanın içine kaçmıştı, cımbızla alınabiliyordu. siz de bi bakın içinde olabilir belki.

Upvote 0

Konuyu hortlatmış gibi olacağım :)
Aracımda ön sol havalandırma menfezi slayt klipsi kırılmış. Tamir ettiren oldu mu acaba?
Ankara'da bu konuda tamir ettirebileceğim bir yer tavsiyesi olan var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederim...

Upvote 0

Konuyu hortlatmış gibi olacağım :)
Aracımda ön sol havalandırma menfezi slayt klipsi kırılmış. Tamir ettiren oldu mu acaba?
Ankara'da bu konuda tamir ettirebileceğim bir yer tavsiyesi olan var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederim...
Hocam kırık durumu nasıl ve ne kadar fiyat çekerler bilmiyorum fakat parça Aliexpress'te satılıyor. https://www.aliexpress.com/item/1005004743861589.html

Kargo dahil 13,65 dolar gözüküyor. Vergilerle yaklaşık 320-340 TL civarına geliyor. Ankara'da daha ucuza halledilebilir sanırım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt