golf 7.5 1.0 tsi

turgay8268

Üye
İsim
trg
arkadaslar aracimi satip 7.5 almak uzereyim aracta tek j led far var bende cift u led begeniyorum golf 7.5 e golf 7 icin olan cift u led taktiran bilgisi olan veya takilma ihtimali olup olmadigi ko usunda bilgisi olan varmi bir cok arkadas daha yeni model olan cift j daha iyi orjinal ustelik diyebilir fakat goruntu itibariyle u led daha guzel 

@turgay8268 dostum hayırlı olsun. Bence imkan varsa serviste aradaki farkı ödeyerek çift j yap. Göz alışınca güzel gözüküyor dikiz aynasından😄

@turgay8268 Taktıramazsınız..!!! Mk7,5 kasanın çamurlukları ile Mk7 ‘nin çamurlukları birbirinden farklıdır., hee tabii gider sağ-sol çamurluk değişimi yaptırırsınız., ve bir çok elektrik aksamı ve soket değişimi + olarak bcm kontrol ünitesi değişimi yaparsınız o zaman mümkün olur.. 

@turgay8268 Taktıramazsınız..!!! Mk7,5 kasanın çamurlukları ile Mk7 ‘nin çamurlukları birbirinden farklıdır., hee tabii gider sağ-sol çamurluk değişimi yaptırırsınız., ve bir çok elektrik aksamı ve soket değişimi + olarak bcm kontrol ünitesi değişimi yaparsınız o zaman mümkün olur.. 
yok dostum o derecede oynamaya degmez ozaman ben soket sokete uyabilir belki dedim ama hani u led  kasaya jlet kasaya takiliyorya ondan merak ettim

@turgay8268 dostum hayırlı olsun. Bence imkan varsa serviste aradaki farkı ödeyerek çift j yap. Göz alışınca güzel gözüküyor dikiz aynasından😄
dostum araci ikinvi el aliyorum dedigin gibi olsa  bir ihtimal yapabilirdim ama disarda satiliyor cift j let fakat orjinali sokup cin mali cift j lette nekadar mantikli olur oda ayri

peki dostum bisi sorucam bunun amerikan park aciliyormu gizli ozellikte ozaman o tek j let olan biliyosun sinyalde sai normalde beyaz yaniyor amerikan park acilirsa durum ne olur

peki dostum bisi sorucam bunun amerikan park aciliyormu gizli ozellikte ozaman o tek j let olan biliyosun sinyalde sai normalde beyaz yaniyor amerikan park acilirsa durum ne olur

Rölantide ses yok, gazlarsanız v6 sesi var. Benim 1.4’den daha güzel ses veriyor.

Rölantide ses yok, gazlarsanız v6 sesi var. Benim 1.4’den daha güzel ses veriyor.
valla dostum istedigim aslinda hic ses cikarmammasi ama rolantide zaten ses yok demissin sakinde kullanan biriyim ama ayrica bastigin zaman o v6 desinide bilirim tatmin edici ama bu arac cift u led takilmadigini  ve amerikan parklarin modul takilmadan yanmicagini soyledi burdan birkac dostumuz acikcasi kafamda j ketleri cikarip u takmak vardi

Geri
Üst Alt