GOLF 7 SATMALI MIYIM?

@Golf54 Hocam qashqai kullanmis birisi olarak söylemek isterimki golfu cok ararsiniz, 4 ceker de degil galiba hic degmez, ayrica fiyatlar cok cikti ama henüz yansimadi, yaz sonu 100 bin üstüne satarsiniz o arabayi.
hayırlısı hocam. 97 bin istiyorum bende zaten. satılmazsa kalsın.

@Golf54 Hocam qashqai kullanmis birisi olarak söylemek isterimki golfu cok ararsiniz, 4 ceker de degil galiba hic degmez, ayrica fiyatlar cok cikti ama henüz yansimadi, yaz sonu 100 bin üstüne satarsiniz o arabayi.
birde kullandığınız qashqai makyajlı mıydı? 2017 model ve sonra düşünüyorum ben.

@Golf54 2018 modeldi ve haksizlik etmekte istemem ama bence igrenc bir arabaydi, 1 ayligina kiralamistim,  ilk önce bir kiralayin tecrübeniz yoksa bu arabayla, zaten vazgecersiniz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@erkanwrc Bahsettiğiniz konuda youtube de tarcanlar ekspertiz kanalını öneririm. Sinir stres olmak istemiyorsaniz izlemeyin tabii

Yılbaşında 2018 1.6 dci otomatik Sky Pack Qashqai aldık aile ihtiyaçlarından dolayı. Golf'ün kendi segmentindeki yeri belli, Qashqai'de kalite biraz düşüyor doğal olarak.

7 aylık süreçte Qashqai tecrübelerim; yakıtı şehir içi 7.3 civarı şuan karma kullanım. Renault motoru olduğu için verimli ve performanslı. Bagaj isteyenler için güzel bir tercih olabilir. Aynı fiyat ve özelliklerdeki suv'lar çok daha pahalı. Kalite olarak Golf'ten düşük ama onun dışında memnun ediyor. Yıllık servis bakımları 10 bin km'de bir olması dışında fena araç değil. Kalite ve konforu 1 tık düşürüp bagaj ve yüksek araç isteyenler için makul bir tercih. 

Sky Pack paketi öneririm. Bir alt paketi Tekna var fakat anahtarsız çalıştırma ve cam tavan yok. Bir üst paketi olan Platinium ise Sky Pack'ten 30-40 bin lira pahalı 2.el piyasasında.

Yılbaşında 2.el olarak 15 bin km'de almıştım 140 bin liraya. 2019 itibariyle makyajlı motor geldi ve doğal olarak liste fiyatları bir hayli yüksekten açıldı. Makyajlı motorla gelen sıfır araçlarda multimedya ve motor dışında fark yok bildiğim kadarıyla. 2.el alacaksanız 2017-2018 itibariyle makyajlı kasa olarak geçiyor hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=167]erkanwrc[/mention] Bahsettiğiniz konuda youtube de tarcanlar ekspertiz kanalını öneririm. Sinir stres olmak istemiyorsaniz izlemeyin tabii
Evet hocam biliyorum aboneyim hiç bulaşmamak daha iyi neler neler var ya airbaglerin içine don atlet koyanlar silikon basıp geçenler gıcır gıcır suberb almış adam experden geçmiş meğer tavan değişmiş , birisi yorum yapmış sizi izlediğimden beri kendimden şüphe eder oldum acaba evlatlıkmıyım diye [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Piyasa tertemiz araçlarla dolu bakmayın siz iki dolandırıcının sattığı pert arabalara, aracınız satılırsa ilk şart ilk sahibinden araç aramak olsun, ilk sahibiyse ve araca temiz bakmışsa bu her durumda anlaşılır, 2015 1.4 tsi manuel Highline cam tavanlı durbanlı spor süspansiyonlu(orjinal fabrikasyon) ve sürüş modlu 49.000 km de olan hatasız boyasız çiziksiz(tamponlar dahil) aracımı 100.000 TL bedelle sattım, ilana çıktığım hafta birisi 1 hafta müsaade istedi bekledim alıcının bir problemi yüzünden satış olmayınca tekrar ilanı verdim ilk gün 100.000 verilince sattım aracı, belki biraz sabretsem 2-3 daha fazla veren belki çıkardı ama işin gerçeği şu ki araç satmak almaktan daha problemli bir durum, okuduğunu anlamamakta direnen insanlara cevap vermek insanı sinir hastası ediyor, boyasız hatasız dediğim araçta hata boya var mı diyor adam pert kaydı var tavanda düzeltme oldu diyorum ama hatasız dediniz diyor adam, öyle dediysem ne diye tekrar soruyorsunuz diyorum vs vs bu konuşmaları günde 8-10 kisi ile yapacağıma 2 ayda faiz zaten 3-4 arasında yapar mantığı ile sattım, zaten aracınıza talip olanlarda iki daha bekleyim 3-4 faiz alıp daha temizini alayım mantığında.

Piyasa tertemiz araçlarla dolu bakmayın siz iki dolandırıcının sattığı pert arabalara, aracınız satılırsa ilk şart ilk sahibinden araç aramak olsun, ilk sahibiyse ve araca temiz bakmışsa bu her durumda anlaşılır, 2015 1.4 tsi manuel Highline cam tavanlı durbanlı spor süspansiyonlu(orjinal fabrikasyon) ve sürüş modlu 49.000 km de olan hatasız boyasız çiziksiz(tamponlar dahil) aracımı 100.000 TL bedelle sattım, ilana çıktığım hafta birisi 1 hafta müsaade istedi bekledim alıcının bir problemi yüzünden satış olmayınca tekrar ilanı verdim ilk gün 100.000 verilince sattım aracı, belki biraz sabretsem 2-3 daha fazla veren belki çıkardı ama işin gerçeği şu ki araç satmak almaktan daha problemli bir durum, okuduğunu anlamamakta direnen insanlara cevap vermek insanı sinir hastası ediyor, boyasız hatasız dediğim araçta hata boya var mı diyor adam pert kaydı var tavanda düzeltme oldu diyorum ama hatasız dediniz diyor adam, öyle dediysem ne diye tekrar soruyorsunuz diyorum vs vs bu konuşmaları günde 8-10 kisi ile yapacağıma 2 ayda faiz zaten 3-4 arasında yapar mantığı ile sattım, zaten aracınıza talip olanlarda iki daha bekleyim 3-4 faiz alıp daha temizini alayım mantığında.
Bir yanım diyor ki: qashqai yi al yüksek arabaya bin. öbür yanım diyor ki: golf gibi bir araba bulamazsın. kararsızım aslında.

@Golf54 Gönlünüzden geçene binin aklınız hiçbirseyde kalmasın, golf Ülkemizde en rahat alınan satılan bir compact sınıf hatback neden bulamayasınız, bir cafeye oturun iki bardak çay içerken 10 tane golf geçiyor, şuan sahibindende en çok satılık araç modeli sanırım golf, heryer golf kayniyorken bir değil milyon tane golf bulursunuz.

@Golf54 Gönlünüzden geçene binin aklınız hiçbirseyde kalmasın, golf Ülkemizde en rahat alınan satılan bir compact sınıf hatback neden bulamayasınız, bir cafeye oturun iki bardak çay içerken 10 tane golf geçiyor, şuan sahibindende en çok satılık araç modeli sanırım golf, heryer golf kayniyorken bir değil milyon tane golf bulursunuz.
:)  çok teşekkür ederim alacağım galiba.

Geniş araba bende istiyorum hocam bir ara bayağı nissan xtrail 7 koltuk kuga vs bakmıştım. Qq yerine kuga daha güzel gibi 

Qq arkadaşlarımda var o aracın o lastiklerle nasıl duramadığını hala düşünürüz . 19 pilot sport 4 le araç resmen durmuyordu.

Geri
Üst Alt