GOLF 7 SATMALI MIYIM?

Golf54

Üye
İsim
Enes
merhaba arkadaşlar aracıma 92 bin lira veriyorlar aracımı satmalı mıyım sizce?

aracımda çift u led var, yağmur sensörü far sensörü var.

2016 MODEL 1.2 TSİ MANUEL. 24.000 km de hata boya yok tungsten gri. şimdiden çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracının kaç model olduğunu manuel/dsg Highline/comfortline olduğunu yazarsan doğru bir tespit yapabiliriz.

2016 comfortline manuel replika u led yağmur far sensörü var hatasız araba

Satmalımıyım ? Sorusunun yanına satıp ne yapacaksınız onuda eklemek lazım , fiyat olarak iyi fakat ya sonrası ? Birdaha böyle 24 binde temiz bu paralara araç bulabilecekmisiniz ? Millet yağ yakan araçlara katkı koyup experleri bile kandırıyor piyasa önden ekli arkadan ekli arabalarla dolu [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@erkanwrc Hocam cok haklısıniz bende o yüzden satmamasi gerektigini düşündüm.Aracin km si düşük donanim da hoş.Satip uzerine 40 yada en az 30 bin koymasi lazim sifir düşünülüyorsa degermi orasi satan arkadaşa kalmis...

24.000 binde arabayı satıp üzerine 30-40 bin koyup sıfır almak mantıksız bence. Paranız cebinizde kalsın.

Türkiye koşullarında ne satarsan sat zarardasındır. Bu gerçek değişmez, tabi az sayıdaki istisnalar da kaideyi bozmaz. Alan daima kârdadır. Aynı araca sahibim. 6 ay önce 84.000 e aldım. Şimdi 95 e versem kâr etmiş sayılırım ama yerine alacağım araçta netice de uçup gitmiş fiyat olarak. O yüzden değerini bilip titizce kullanmak gerek. Haa bu arada satıp ev alırsın, peşinat olarak verirsin, bankaya koyar az çok faiz alırsın veya nakite sıkışmışsındır o başka tabi. Yani ucu açık bir konu. Hayırlısı hesabını iyi yap bence. Saygılar.

@Emir48 alan daima kardadır biraz saçma olmuş, ee peki o zaman mantıken sen aracını satıp yeni arac aldığında kara geçmiş olucaksın.?!?

Türkiye koşullarında ne satarsan sat zarardasındır. Bu gerçek değişmez, tabi az sayıdaki istisnalar da kaideyi bozmaz. Alan daima kârdadır. Aynı araca sahibim. 6 ay önce 84.000 e aldım. Şimdi 95 e versem kâr etmiş sayılırım ama yerine alacağım araçta netice de uçup gitmiş fiyat olarak. O yüzden değerini bilip titizce kullanmak gerek. Haa bu arada satıp ev alırsın, peşinat olarak verirsin, bankaya koyar az çok faiz alırsın veya nakite sıkışmışsındır o başka tabi. Yani ucu açık bir konu. Hayırlısı hesabını iyi yap bence. Saygılar.
arkadaşlar niyetim https://www.log.com.tr/nissan-qashqai-ve-sevilen-diger-modellerde-bol-hediyeli-indirim-kampanyasi/galeri/2/ bu arabadan almak.

@Golf54 Hocam qashqai kullanmis birisi olarak söylemek isterimki golfu cok ararsiniz, 4 ceker de degil galiba hic degmez, ayrica fiyatlar cok cikti ama henüz yansimadi, yaz sonu 100 bin üstüne satarsiniz o arabayi.

Geri
Üst Alt