Golf 7 Ön Lip Taktırdım

eren34

Üye
İsim
Eren
Merhaba 1 hafta önce lip taktırmıştım çok beğenerek ama şimdi arabaya yakıştıramıyorum nedense. Golfe ek olmadan sade haliyle tatlı bir basıklığı daha çok yakıştırıyorum. Böyle biraz honda tipi apaçi işine benzedi. Siz ne düşünüyorsunuz çıkartayım mı  :D  Almak isteyen olursa yarı fiyatına verebilirim

C4D46418-0F37-45DA-BB43-7F60F1B20F2A.jpeg793D7C54-68DC-4F0E-8F70-DA1721ADE03F.jpeg

Aslında lip güzel fakat R veya GTI tampona yakışıyor daha kaslı göründükleri için. Zevk meselesidir ama ben de çıkartırdım şahsen. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
standart tampona bu tür sert dokunuşlar ağrı geliyor. Bu ipler R yada GTI için bile fazla. 

Çıkartın bence, stock hali çok daha kibar.

Hocam Golf 7 orijinal tampona bu lip gitmiyor. Çok abartı duruyor. Yanlış lip almışsınız. Daha şık ve kibar 90 TL'lik lip alıp ön ek yani alıp takmanız halinde siz hayran kalacaksınız. 
Ancak bu tamponun R olmamasından dolayı çok tuaf ve abartı Steroid basan kas gibi olmuş.

Merhaba 1 hafta önce lip taktırmıştım çok beğenerek ama şimdi arabaya yakıştıramıyorum nedense. Golfe ek olmadan sade haliyle tatlı bir basıklığı daha çok yakıştırıyorum. Böyle biraz honda tipi apaçi işine benzedi. Siz ne düşünüyorsunuz çıkartayım mı  :D  Almak isteyen olursa yarı fiyatına verebilirim

Ekli dosyayı görüntüle 22344Ekli dosyayı görüntüle 22345
Abim bende çıkarın derim, bazı araçlarda görürdüm ve aracı bu hale getirip bir de üzerine para mı veriyorlar derdim. neyse ki siz lip'ten erken dönme kararı almışsınız. bir de sanırım golf için 2 çeşit lip var.

Geri
Üst Alt