Golf 7 icin far yagmur sensoru hiz sabitleyici

Hayır hocam servis değil. Ankarada ali delen direksiyondan olmaz koldan yaparım dedi. Fiyat konuşmadık. Başka bir yer bu fiyatı verdi. Ben de kararsız kaldım. Bildiğiniz yer varsa paylaşırsanız sevinirim.
Araç Midline mı hocam ? 

@MSE Evet midline

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koldan istiyorsanız mevcut Gateway ile aktif edilir.

Direksiyondan istiyorsanız Mid ya da High Gateway takmanız gerekir hocam. Direksiyon tuşlarından yapsanız daha güzel olur, yol bilgisayarı ve media sistemini de kumanda edebilirsiniz. 

Koldan istiyorsanız mevcut Gateway ile aktif edilir.

Direksiyondan istiyorsanız Mid ya da High Gateway takmanız gerekir hocam. Direksiyon tuşlarından yapsanız daha güzel olur, yol bilgisayarı ve media sistemini de kumanda edebilirsiniz. 
Evet aynen bende öyle düşünüyorum ancak fiyatlar bu şekilde. Forumdan çıkma parçalar toplamaya çalışıyorum. Bir arkadaş ile tuşlar için görüşüyoruz. Hocam size bir sorum, benim gateway ve tuş almam lazım değil mi yedek parça olarak. Bir arkadaş airbage kablodan bahsetti. O da mı lazım?

Evet aynen bende öyle düşünüyorum ancak fiyatlar bu şekilde. Forumdan çıkma parçalar toplamaya çalışıyorum. Bir arkadaş ile tuşlar için görüşüyoruz. Hocam size bir sorum, benim gateway ve tuş almam lazım değil mi yedek parça olarak. Bir arkadaş airbage kablodan bahsetti. O da mı lazım?
Hocam sürüş profili istiyorsanız High Gateway almanız lazım. Eğer sürüş profili istemiyorsanız Mid Gw yeterli. Forumdan bir arkadaş High Gw almıştı Mid Gw boşa çıkmıştı, bir görüşeyim kendisiyle satmak isterse irtibata geçersiniz hocam. 

Hocam beni sağdan soldan parça toplamakla uğraştırma diyorsan çözümü burada :)  

Golf 7 Hız Sabitleme + High Gateway

200-250 TL'ye aktivasyon yaptırsanız 200-250 TL'de montaj olsa sizin iş 1500 TL'ye biter :)  

Hadi High Gw almışken birde Mode tuşu alın 

Golf 7 Sürüş Profili Seçme ve ESC Butonu

Mode tuşu ile birlikte ESC butonu da gelecek, araç 2014 model olduğu için ESC'yi bağlamanız da çok basit olacaktır. 

Hocam sürüş profili istiyorsanız High Gateway almanız lazım. Eğer sürüş profili istemiyorsanız Mid Gw yeterli. Forumdan bir arkadaş High Gw almıştı Mid Gw boşa çıkmıştı, bir görüşeyim kendisiyle satmak isterse irtibata geçersiniz hocam. 

Hocam beni sağdan soldan parça toplamakla uğraştırma diyorsan çözümü burada :)  

Golf 7 Hız Sabitleme + High Gateway

200-250 TL'ye aktivasyon yaptırsanız 200-250 TL'de montaj olsa sizin iş 1500 TL'ye biter :)  

Hadi High Gw almışken birde Mode tuşu alın 

Golf 7 Sürüş Profili Seçme ve ESC Butonu

Mode tuşu ile birlikte ESC butonu da gelecek, araç 2014 model olduğu için ESC'yi bağlamanız da çok basit olacaktır. 
Çok teşekkür ederim. Ben bunlara bir bakayım. Bu arada araç 2015 model. Gateway için sizden haber bekliyorum o zaman. 

Direksiyon tuşlarınız var mı hocam ? 
Hocam  konu sahibinin izniyle bir sorum olacak,  hazır açılmışken yeni konu açıp forum kirliliği olsun istemedim.   Bende 2014 midline plus araç var,   mid  gw  aldım,   Tuş takımı   bileşen koruma v.s  işlemlerini halledip   aktif kulanıyorum.   Hız sabitleyicisi olan  tuş takımı  alsam,  yine  aktivasyon  v.s  gerekirmi  çalışması için ? 

@MSE hayır direksiyon tuşlarım yok. Görmemişim mesajı kusura bakmayın.

Hocam  konu sahibinin izniyle bir sorum olacak,  hazır açılmışken yeni konu açıp forum kirliliği olsun istemedim.   Bende 2014 midline plus araç var,   mid  gw  aldım,   Tuş takımı   bileşen koruma v.s  işlemlerini halledip   aktif kulanıyorum.   Hız sabitleyicisi olan  tuş takımı  alsam,  yine  aktivasyon  v.s  gerekirmi  çalışması için ? 
Hız sabitleyici aktivasyonu yapılmadıysa kullanamazsınız hocam 

Peki Muhammed hocam o tuş dışında almam gereken neler var? 
Comfortline ve *2015 22. Hafta sonrasında üretilen midline plus araçlara hız sabitleme için gerekenler.  

çerçeve

tuş takımı

kablo hatı 

aktivasyion 

*2015. 22. Hafta öncesi midline plus araçlara hız sabitleme için gerekenler.

koldan hız sabitleme isteniyorsa;

hız sabitlemeli sinyal kolu

kablo hattı aktivasyon 

direksiyondan hız sabitleme isteniyorsa; 

tuş takımı

çerçeve

mid veya high gateway

kablo hattı

aktivasyon

*2015 22. Hafta sonrası üretilen midline plus araçlarda direksiyon tuş takımı standart olmıştur. 

Comfortline ve *2015 22. Hafta sonrasında üretilen midline plus araçlara hız sabitleme için gerekenler.  

çerçeve

tuş takımı

kablo hatı 

aktivasyion 

kablo hattı aktivasyon 

tuş takımı

çerçeve

mid veya high gateway

kablo hattı

aktivasyon

*2015 22. Hafta sonrası üretilen midline plus araçlarda direksiyon tuş takımı standart olmıştur. 
Teşekkürler hocam, yolu yarılamışım o zaman 😁 aktivasyon dışındakiler pek fazla ücret tutmaz sanırsam. Ben bi araştırayım

çerçeve

tuş takımı

kablo hatı 

aktivasyion 

kablo hattı aktivasyon 

tuş takımı

çerçeve

mid veya high gateway

kablo hattı

aktivasyon

hocam merhaba aracım golf 7.5 2017 dsg comfortline 

tuş takımı çeröeve gateway aldım ama kablo hattı derken?

airbag kablosu mu? gerek olmadığını söylemiştiniz comfortline için

hocam merhaba aracım golf 7.5 2017 dsg comfortline 

tuş takımı çeröeve gateway aldım ama kablo hattı derken?

airbag kablosu mu? gerek olmadığını söylemiştiniz comfortline için
Motor kontrol ünitesiyle direksiyon sargısı arasına kablo çekilmeli hocam. Airbag kablosuna gerek yok. 

Geri
Üst Alt