Golf 7 icin far yagmur sensoru hiz sabitleyici

erhangecmen

Yeni Üye
İsim
Erhan
Golf 7 2017 1.6 tdi bmt comfortline aracim icin far yagmur sensoru hiz sabitleyici katlanir ayna icin KOCAELI VE SAKARYA bolgesinden satis ve montaj yapan varmidir. Yardimci olursaniz sevinirim..

Golf 7 2017 1.6 tdi bmt comfortline aracim icin far yagmur sensoru hiz sabitleyici katlanir ayna icin KOCAELI VE SAKARYA bolgesinden satis ve montaj yapan varmidir. Yardimci olursaniz sevinirim..
belki bu arkadaşlar yardımcı olabilir sakarya vagcom

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sakarya ya gelirseniz far yağmur katlanır aynanın montajını ve kodlamasını yapabilirim . Hız sabitleme için online aktivasyon gerekiyor diye biliyorum .

Parçaları @MSE Muhammed abiden alabilirsiniz . 

İzmir veya Manisa tarafında da varsa benim içinde faydalı olabili.r

2017 1.6 tdi dsg  comfortline aracıma sonradan hız sabitleyici taktırmak istiyorum ortalama fiyatları nedir? 

ben ankara'da koldan 2000 TL, direksiyondan 3000 TL fiyat aldım.

@mbonat Hocam merhaba, benimde 15 model comfortum var. Işık sonradan eklenmiş. Buton değişerek ancak geç tepkime veriyor. Geç yanıyor farlar. Bunun çözümünde yardımcı olabilirmisin ?

@mbonat Hocam merhaba, benimde 15 model comfortum var. Işık sonradan eklenmiş. Buton değişerek ancak geç tepkime veriyor. Geç yanıyor farlar. Bunun çözümünde yardımcı olabilirmisin ?
Eğer orjinall tipte taktılarsa kodlama ile yapabiliriz . Multimedya ekranında ışık ayarları bölümünde farların ne zaman açılacağı ile ilgili ayar var onu erkene alıp deneyin. Yine geç açılıyorsa kodlama ile daha erken açılmasını kodlarız .

[mention=5502]mbonat[/mention] Hocam merhaba, benimde 15 model comfortum var. Işık sonradan eklenmiş. Buton değişerek ancak geç tepkime veriyor. Geç yanıyor farlar. Bunun çözümünde yardımcı olabilirmisin ?
Koldan dediğiniz leonlardaki gibi mi oluyor sinyal koluna mı entegre ediliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben ankara'da koldan 2000 TL, direksiyondan 3000 TL fiyat aldım.
Hocam fiyatları servisten almış olmalısınız. Çünkü normal fiyatlar koldan 1250 TL, direksiyondan 1800 TL civarında.

Hayır hocam servis değil. Ankarada ali delen direksiyondan olmaz koldan yaparım dedi. Fiyat konuşmadık. Başka bir yer bu fiyatı verdi. Ben de kararsız kaldım. Bildiğiniz yer varsa paylaşırsanız sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt